NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hey! SweetDeea here ^.^

In jos 
+3
Sherry ♥
Ame.
SweetDeea
7 participanți
AutorMesaj
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 4:13 am

Numele meu este Andreea si am 16 ani.

Mai intai, cateva informatii despre mine. Sunt roscata cu ochi caprui, sociabila, dornica de a-si face prieteni noi si de obicei sunt foarte vesela.


Printre hobby-urile mele se numara plimbatul pe afara, iesitul cu prietenii, vizionarea de seriale si filme (mai ales comedii romantice) si internet-surfing.
    Printre multe altele, imi place sa urmaresc vlogeri atat romani cat si straini. Dintre cei romani se numara Doza de has si Zmenta, iar din cei straini imi plac Taylor Oakley, Sawyer Hartman.
Preferatul meu este de departe Ray William Johnson.
   De asemenea, imi place sa urmaresc videoclipurile lui Pewdiepie.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Muzica mea preferata este cea rock, ascult trupe precum: Aerosmith, Nickelback, Guns n' Roses, Nirvana, Scorpions, Paramore, Simple plan, 3 Doors Down, Green Day, Evanescence, Queen, James Durbin si multe altele.  
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

   De asemenea mai ascult Adele, Ed Sheeran, Our last night, One republic, Christina Perri, Maroon 5, The Script, Adam Lambert. Keith Urban si altii, acestia sunt favoritii mei.

     Vreau sa devin doctor, acesta este visul meu si poate de aceea majoritatea serialelor pe care le urmaresc au legatura cu medicina. Serialele mele preferate sunt Grey's Anatomy, Private Practice, Dr. House, Scrubs.
 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Imi place foarte mult limba engleza, o vorbesc fluent si incerc sa ma perfectionez in orice mod posibil.  

    Imi place foarte mult sa joc volei, chiar practic acest sport, dar nu vad lucrul acesta ca si o posibila cariera, ci doar ca un hobby, pentru a ma mentine in forma.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sunt o mare fana Naruto si Naruto Shippuden^.^ Niciodata nu o sa fie destule episoade la care sa ma uit si ma omoara asteptarea de la o saptamana la alta :lol:Tipii mei preferati sunt Gaara, Shikamaru, Kakashi si, bineinteles, Naruto.

Enjoy the next gif Very Happy

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
More Naruto here! ^.^:

And this is for the ones who accept me and like me for the way I am!  
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 10:41 am

Yayy Dr House, I like this:o3 si ...joci Sweet Flirt?^.^
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:29 am

Daa ♥️ da-mi add, ma cheama SweetDeea3 Very Happy
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:36 am

Are ceva daca iti dau si eu?:-?.

Vei scrie un fic?
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:41 am

Hello!
Draga mea, Deea eram sigura ca esti tu dupa nume si dupa prezentare nu trebuia sa iti mai pui avatarul.Vroiam sa te intreb ceva...dar persoana de mai sus mi-a luat-o inainte..."Vei scrie un fic?", sunt nerabdatoare sa til citesc.
:)
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:55 am

Si tu joci SF, Sherry?:o3
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:58 am

Da, am cateva capitole terminate deja :DDar este despre Sweet Flirt si nu stiu daca il pot posta aici, oricum o voi intreba si il voi posta daca am voie :>
Mai vreau sa incep un fan fic Naruto, dar asta in vacanta deoarece nu am timp acum :)
Sherry, vei avea foarte putin de asteptat daca pot sa il postez pe cel despre SF :> Si mi-am pus avatarul doar, asa, ca sa am o poza acolo :lol:
Ame, go ahead ^.^ Da-mi si tu add :*
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:05 pm

Admina iti da permisiunea sa postezi fic-ul despre joc, de-abia astept sa ti-l citesc:o3
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:08 pm

Atunci postez primul capitol chiar acum ^.^ E primul meu fan-fic deci chiar astept critica constructiva Very Happy
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:14 pm

Abia astept:3.
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:29 pm

Gata, l-am postat ^.^
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:05 pm

Si eu am comentat Very Happy
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:16 pm

In afara de ficuri cu Sweet Flirt mai scri si altceva?
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:22 pm

Voi incepe sa scriu si ficuri naruto sau alte teme, dar sunt mai noua in "lumea scrisului" deci mai vedem :lol:
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:45 pm

Bine draga mea, nu ma refeream daor la Naruto, dar oricum o sa ma pun sa iti citesc ficurile :3 Dar sunt cam critica sper sa nu va suparati  :( 
Sus In jos
Monika♥

Monika♥


Mesaje : 15
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:50 pm

Deea , da-mi add O.O Fuck, nu stiu cum se pune poza.
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:32 pm

Eh, oricum sper sa citesc cat mai multe povesti de la voi.
Sus In jos
Manuelaaem

Manuelaaem


Mesaje : 31
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:43 pm

Buna , Andreea! Abia astept sa iti citesc fic-ul  ! :*
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:08 pm

Chiar acum ma pun si eu sa-l citesc, imi voi lasa parerea acolo^.^
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 4:29 am

Eu l-am citit, l-am comentat(No, hai sa ma laud).
Oricum in definitiv sper sa ajungem mai apropiate, avand in vedere ca avem multi prieteni in comun si mai ales pe MiraJane1
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 7:12 am

Buna Deea;) Ma bucur ca esti si tu pe aici:)

Sper sa ne distram:)
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 8:23 am

Mersi fetelor Very Happy Sunteti niste scumpe Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hey! SweetDeea here ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: Hey! SweetDeea here ^.^   Hey! SweetDeea here ^.^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Hey! SweetDeea here ^.^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Comunitate :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: