NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~ Empty
MesajSubiect: ~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~   ~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~ Icon_minitimeMar Dec 24, 2013 1:05 am

Crăciunul bate la ușă iar noul an se apropie. Crăciun fericit tuturor, multe bucurii ,realizari si tot ce va doriti! Cum aveți de gând să sărbătoriți anul acesta? Intr-un mod special sau veti petrece ca intr-o oarecare zi obisnuita? Iar pentru noul an va urez tuturor sa vi se implineasca toate dorintele si sa puteti realiza tot ce v-ati propus , multa sanatate, bucurie si fericire alaturi de cei dragi^.^
Editat de Sherry:Fara scris colorat, te rog!
Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~ Empty
MesajSubiect: Re: ~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~   ~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~ Icon_minitimeMar Dec 24, 2013 3:26 am

Craciun fericit !!!sa aveti parte de tot ce va doriti Applause Panda 
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~ Empty
MesajSubiect: Re: ~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~   ~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~ Icon_minitimeVin Dec 27, 2013 5:23 am

Awwww!! Ce dulce!! Craciun fericit si tie. Sper ca noul an sa fie unul mai bun pentru toti:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~ Empty
MesajSubiect: Re: ~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~   ~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~ Icon_minitime

Sus In jos
 
~We wish you a Merry Christmas and a happy new year~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Comunitate :: Discutii-
Mergi direct la: