NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
KimNana

KimNana


Mesaje : 5
Data de inscriere : 27/12/2013
Varsta : 27

Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Empty
MesajSubiect: Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate.   Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Icon_minitimeVin Dec 27, 2013 1:26 pm

Bună tuturor!
Numele meu este Oana.De fapt,ăăh...nu.Numele meu adevărat este Ionela,dar ai mei mi-au zis mai pe scurt Oana sau Ioana încă de mică. Am şaisprezece ani.În aproximativ două săptămâni fac şaptesprezece.
Sunt născută pe 10 ianuarie şi mda,sunt capricorn.
Sunt în clasa a X a pe profil de ştiinţe sociale şi sunt din Buzău.
Ochi căprui,şatenă...şi bomba supremăăă am până-n 1.60.  Monkey Mulţi zic că-s mică dar eu sper să mai cresc încă 5 cm măcar.

Vreau sa devin un psiholog bun şi chiar să scriu câteva cărţi de psihologie.
Visul meu este să ajung în Coreea de Sud şi chiar să locuiesc ceva timp acolo.
Îmi plac asiatici.
Am văzut serialul: Boys over flowers de 6 ori cap-coadă.
Sunt genul de persoană care se deschide şi în faţa unei persoane pe care o cunoaşte de o oră.
Vorbesc foarte mult şi zâmbesc la fel de mult.
Îmi iubesc mama cel mai mult pe lumea.
Îmi plac persoanele sincere,care sunt cu zâmbetul pe buze şi la bine şi la greu.
Nu-mi plac persoanele superficiale,arogante,care nu ştiu de glumă şi ..ăăhhh  Rolling Eyes nu-mi mai vine nimic în minte de moment.

Hmmm,ce-mi place?
-culoare:mov,albastru şi negru deşi e nonculoare...mda
-muzică(genuri):rock,j-pop,k-pop
-filme(genuri):horror,k-drama.
-anime-uri pe care le-am urmărit şi mi-au plăcut cel mai mult:Nana,kaichou wa maid-sama,Avatar,Naruto,regele shaman.(La capitolul anime-uri o să mă cam fac de râs.Asta-i tot ce am văzut...Le-am văzut de cam două ori.)


Nu ştiu dacă aşa trebuia să sune această prezentare...dar heei,eu am incercat. :)
Sper să ne întelegem! Dacă cineva are vreo întrebare,oricând răspund cu drag.
Sus In jos
Akashi

Akashi


Mesaje : 56
Data de inscriere : 22/12/2013
Localizare : Tinutul Norilor.

Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Empty
MesajSubiect: Re: Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate.   Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Icon_minitimeSam Dec 28, 2013 12:54 am

Cred ca glumesti :)) prezentarea ta e de o mie de ori mai mare decat a mea. Deci stai linistita.
Din intamplare am vazut niste poze cu tine, place la mine pentagrama :3
Si eu ascult rock ^^
Habar n-am ce intrebare sa iti pun.. ai cam raspuns la toate.
A, da.
Te bagi si tu in RPG? : >
O sa faci ficuri?
Ce materie iti place?
Ce fel de asiatic iti place cel mai tare?
Nu e asa ca iti place Ocultismul? Si daca nu, atunci eu ma fac de ras.. -_-
Care e animalul tau salbatic favorit?
Sa stii ca eu sunt un Unicorn. Ceea ce e evident caci blana mea e de blana de Unicorn, desi Unicornul nu are blana deci e din blana de urs, dulceata ursului e dulceata Unicornului Akashi caci duceata mea combinata cu dulceata ursului face o dulceata mai mare decat a tuturor si cu alte cuvinte, eu sunt Unicorn. : >
Sus In jos
KimNana

KimNana


Mesaje : 5
Data de inscriere : 27/12/2013
Varsta : 27

Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Empty
MesajSubiect: Re: Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate.   Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Icon_minitimeSam Dec 28, 2013 1:54 am

Tocmai de asta mi-am făcut cont pe acest site.Ca să pot posta ceea ce scriu,să fiu criticată şi să primesc sfaturi pentru mai bine.Am avut cont pe animezup dar pentru că postam târziu mi-l băgase la spam-uri sau ceva de genu,aşa că am continuat in microsoft word până acum câteva lunii când am început să postez pe facebook.
Materii preferate? -Psihologia
Asiatic?Doar unu singur?Daar eu îi iubesc pe toţi şi nu am doar unu singur,dar o să enumar câţiva:Lee Min-ho,Jung Il Woo,Choi Minho,Heechul,Taemin şi mă opresc aici.
Dacă-mi place Ocultismul?Băi,dacă aş zice da aş minţi dar pentru că mai facut curioasă am căutat pe internet despre asta şi sună foarte interesant deci o să am cu ce ma mai documenta azi.Mulţumesc!
Anime sălbatic?Nu ştiu cât de sălbatic este dar cel mai mult mi-au plăcut:kaichou wa maid-sama şi Avatar din cele văzute.
Îţi mulţumesc pentru întrebări şi sper să ne întelegem. Very Happy 
Sus In jos
Akashi

Akashi


Mesaje : 56
Data de inscriere : 22/12/2013
Localizare : Tinutul Norilor.

Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Empty
MesajSubiect: Re: Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate.   Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Icon_minitimeSam Dec 28, 2013 2:24 am

:3 Spusesem animal.. Ehh. Abia astept sa iti vad scrierile. ^^
Sus In jos
BerryHD

BerryHD


Mesaje : 166
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Empty
MesajSubiect: Re: Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate.   Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Icon_minitimeSam Dec 28, 2013 4:36 am

Ioneeeeee, ti-ai facut cont pana la urma. Ma bucur mult. Pentru cine nu stie cine-i Ione, este fata cu care am vlog si cu care-s prietena de 13 ani. Iuiuiuhuhuiii., Nici nu stii cat de incantata sunt ca ti-ai facut cont.

Toata lumea sa o iubeasca pe Ione, acuma. Ca zic io. ^.^
Sus In jos
http://fantezism.wordpress.com/
KimNana

KimNana


Mesaje : 5
Data de inscriere : 27/12/2013
Varsta : 27

Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Empty
MesajSubiect: Re: Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate.   Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Icon_minitimeSam Dec 28, 2013 9:03 am

Ahh,scuze...o sa-mi i-au intre timp si niste ochelari :3.Da,animal salbatic?Imi plac ursii panda.

Ti-am zis,Berry,ca o sa-mi fac cont!Doar de la tine am link-ul.
Sus In jos
BerryHD

BerryHD


Mesaje : 166
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Empty
MesajSubiect: Re: Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate.   Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Icon_minitimeSam Dec 28, 2013 9:35 am

Yey, yey, yey :'3:'3
Is super incantata. Bine ai venit, ca am si uitat sa-ti zic. ^.^
Sus In jos
http://fantezism.wordpress.com/
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Empty
MesajSubiect: Re: Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate.   Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Icon_minitimeDum Dec 29, 2013 8:01 am

Bine ai venit:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Empty
MesajSubiect: Re: Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate.   Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate. Icon_minitime

Sus In jos
 
Încă un membru printre atâtea fiinţe minunate.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Comunitate :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: