NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [Prezentare] Ame:>.

In jos 
+3
SweetDeea
Sherry ♥
Ame.
7 participanți
AutorMesaj
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 10:59 am

Hei:-h

Am 15 ani, ma cheama Andra dar as prefera sa mi se spuna Ame. Imi place sa fac poze sau sa le editez, sa privesc ploaia/luna. As vrea sa pot zburaa:3.Mi-ar placea sa-mi fac un tatuaj:3. Ma tenteaza sa-mi vopsesc parul la varfuri turcoaz. Culoarea mea preferata e turcoazul, dar cred ca era evident:-?.  Dar si visiuniul si negrul sunt dragute. De un an si ma uit la anime, si cel mai mult mi-a placut Fairy Tail, genial anime-ul acela:3. Mi-au placut si Elfen Lied, Diabolik Lovers, Inu x Boku SS, Zero no Tsukaima, Sword Art Online, Inuyasha, Angel Beats, Naruto/Naruto Shippuden. Mai sunt dar nu mi le amintesc pe toate. Imi plac si filmele, cum ar fi Memoriile unei gheise, am inceput si cartea dar mai am cam 100 de pagini pana sa o termin. Imi place sa scriu fic-uri, defapt chiar ma gandeam sa incep unul pe un forum cu tema aceea. Nu cred ca exista o zi in care sa n-ascult muzica:-?. Imi place sa desenez dar nu-mi prea place sa pictez, nu cred ca am rabdarea necesara. Imi plac animalele, in special cainii. Iubesc vantul. In viitor, ma gandesc sa invat japoneza si chineza. Imi plac pufuletii.


Ultima editare efectuata de catre Ame. in Mier Dec 11, 2013 11:24 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:08 am

Succes cu fic-ul , avem cateva lucruri in comun:o3 si eu vreau tatuaj , si si si imi place turcoazul si vreau sa invat japoneza,si sa nu uit de pufuleti , pe care-i ador:))^.^
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:10 am

Merci:)). Forta pufuletilor (D).
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:13 am

Yayyyy, fortaaa pufuletiloorrr=))
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:45 am

Hello!
Mai intai vreau sa iti spun ca si eu iubesc ploaia si...I BELIVE I CAN FLY!I belive I can touch the sky, m-a luat valul deja :))
Esti foarte draguta si eu ador Fairy Tail, care este personajul tau preferat de acolo?Cartea mea preferata este "Memorile unei Gheise" 
Sper sa te distrezi si sa fii activa, ca sa putem ajunge toate in staff :)
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:48 am

Hei >;d<. Merci, si tu esti draguta. Pai, imi plac mai multe personaje:-?. Dar preferatele mele sunt Erza, Natsu, Lucy si Gray. Dar al tau care e? Asa sper si eu.
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:00 pm

Avem multe in comun ^.^ Cat de tare ar arata varfurile turcoaz. Ce culoare are parul tau? Very Happy
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:04 pm

Ma bucur:d. Saten, al tau?
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:06 pm

gingerish ^.^ intotdeauna am avut o dilema cu parul meu, daca sunt comparata cu o ginger parul meu pare saten, iar daca sunt comparata cu o satena, parul meu pare ginger :lol:
Iti va sta super cu varfuri turcuaz Very Happy
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:10 pm

Turcoazul e o culoare kawaii , cred ca si pe par blond ar arata bine:-?
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:13 pm

Merci >:d<.  
Da, si pe par blond ar arata bine, cred ca mai bine ca pe saten:-?.
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:19 pm

Da ar arata mai bine pe blond.Sincer eu ma gandeam sa imi fac o noua tunsoare.Sa fie scurt sus si cu breton asa mai tepos si totusi lung in acelas timp nu stiu daca intelegeti :]]]
Sus In jos
BerryHD

BerryHD


Mesaje : 166
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:28 pm

Ficul o să fie cu personaje din anime sau o să fie complet original?
Sus In jos
http://fantezism.wordpress.com/
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:40 pm

Si eu sunt curioasa Very Happy
Sus In jos
YuneXD

YuneXD


Mesaje : 36
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Constanta,Romania

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:41 pm

Ding-Dong O_O...Asta e pufo?!
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 4:33 am

Erza.(E locul 1)
Happy, Wendy(E kawai), Gray, MiraJane,  Natsu nu imi place Lucy, da prea mult din sani si dos...(Sa vorbim frumos, civilizat) Neutral 
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 5:49 am

BerryHD a scris:
Ficul o să fie cu personaje din anime sau o să fie complet original?

O sa fie cu personaje din anime. Dar se vor comporta diferit fata de cum se comporta in anime.
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 8:56 am

Hey
Buna si bine ai venit in AnimeWorld ;D
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 8:57 am

Merci >;d<.
Sus In jos
Continut sponsorizat





[Prezentare] Ame:>. Empty
MesajSubiect: Re: [Prezentare] Ame:>.   [Prezentare] Ame:>. Icon_minitime

Sus In jos
 
[Prezentare] Ame:>.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» No, cica prezentare.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Comunitate :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: