NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bunaaaaaa !

In jos 
+2
BerryHD
Manuelaaem
6 participanți
AutorMesaj
Manuelaaem

Manuelaaem


Mesaje : 31
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26

Bunaaaaaa !  Empty
MesajSubiect: Bunaaaaaa !    Bunaaaaaa !  Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:31 pm

Ma numesc Elena♥️ si am 15 ani. Imi place sa ma joc Sweet Flirt.
Sunt o fire prietenoasa , putin timida (putin mai mult  :oops: ) , nebuna , foarte nebuna , sociabila si mereu zambitoare (acum depinde si ce fel de zambet :lol: ) :))).
Imi place ca o persoana sa fie sincera , realista si macar putin nebuna si sa ii placa sa se distreze.
Ce imi doresc eu de la viata... as vrea sa devin Psiholog. Am senzatia ca sunt destul de buna la asta. Si imi place sa aflu chestii nebunesti despre oameni :)).
Am senzatia ca cel mai bine ma defineste ultima pagina de la caiet care e plina de  ❤  ❤  si de  Like a Star @ heaven  si de 🎅   .
Craciunul e partea mea preferata din an. Chiar daca nu a nins inca prin partea asta a tarii , sunt genul de persoana care asculta colinde de Craciun.
Ador trupa One Direction si Nutella. :))).
Nu cred ca exista un singur cuvant care sa ma defineasca ... poate nebuna (in sensul bun, daca exista asa ceva)
Imi place si Naruto. De fapt sa fiu sincera ... Ador Naruto. Il vizionez de cand eram micuta.
Imi place baschetul  :bball:  si nu stiu daca imi place doar pentru ca tipul pe care il plac joaca baschet... ma rog.
Sunt o persoana pesimista.... nu stiu de ce.. asa am fost mereu .
Nu stiu ce sa va mai spun despre mine... deciii...
Multumesc ca ati avut rabdare sa citit cateva lucruri esentiale despre mine.
Decii.... Paaaaaaaaaaaaaaa!  :geek: 
Sus In jos
BerryHD

BerryHD


Mesaje : 166
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

Bunaaaaaa !  Empty
MesajSubiect: Re: Bunaaaaaa !    Bunaaaaaa !  Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:33 pm

Bun venit și bun găsit. :3
Sus In jos
http://fantezism.wordpress.com/
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Bunaaaaaa !  Empty
MesajSubiect: Re: Bunaaaaaa !    Bunaaaaaa !  Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:38 pm

Bun venit sper sa iti placa aici.
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Bunaaaaaa !  Empty
MesajSubiect: Re: Bunaaaaaa !    Bunaaaaaa !  Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 4:09 pm

Vreau sa te vad nebuna :>
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Bunaaaaaa !  Empty
MesajSubiect: Re: Bunaaaaaa !    Bunaaaaaa !  Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:01 pm

Bun venit , sper sa ne intelegem bine iar mai presus de toate sa ne distram!~.~
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Bunaaaaaa !  Empty
MesajSubiect: Re: Bunaaaaaa !    Bunaaaaaa !  Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 4:26 am

Bun venit, je suis Hathor!
Sper sa te distrezi sa-ti faci prieteni, dar te rog ceva, nu mai scrie colorat se vede, extrem de "Batator" la ochi.
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Bunaaaaaa !  Empty
MesajSubiect: Re: Bunaaaaaa !    Bunaaaaaa !  Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 7:34 am

Buna:) Bine ai venit:) Imi place prezentarea ta pentru ca e curcubeu:) Arata ca si caietul meu de biologie din clasa a 5-a. Nu ma judecati...Am luat un 10 pe caietul ala...Din fericire profa era admiratoarea curcubeielor...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bunaaaaaa !  Empty
MesajSubiect: Re: Bunaaaaaa !    Bunaaaaaa !  Icon_minitime

Sus In jos
 
Bunaaaaaa !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Comunitate :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: