NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O tabara de vara "la mare" departare...

In jos 
+2
Sherry ♥
DeyaDely
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 6:10 am

Atentie!!!
Acest fan-fic este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Eu nu doresc sa insinuez faptul ca Naruto nu ar fi un anime excelent. Acest fan-fic este mai mult o parodie, creeat pentru amuzament.


O tabara de vara "la mare" departare...

Capitolul I: Drumul spre tabara.

Cu totii se aflau in tren, cate 4 in fiecare compartiment. Sakura, Ino, Hinata (cele mai bune prietene) si Nartuo (a ajuns aici fiindca profesorii nu l-au vrut pe cap) , apoi Sasuke, Shikamaru, Choji si Lee (echipa de baschet a liceului, sau ma rog, o parte din ea) si fitele, Karin, Temari si Tenten, insotite de Tsunade. Kakashi si Hokage impartira acelasi compartiment.

*In compartimentul fetelor (si al lui Naruto:))*

Sakura asculta muzica rock la casti ca de obicei, Ino si Hinata stateau pe Facebook (D'oh!!) iar Naruto, se plictisea.
N: Mor de plictiseala...Hai sa jucam carti!!! zise fataindu-se pe scaun.
S: \m/
I & H : Doamne nu pot sa cred ca tipa aia si-a lasat breton...
N: Am zis...Hai sa jucam carti!!!
S: \m/
I & H: Bai, deci nu pot sa cred...Ce o fi in capul ei?
*nervos Naruto ii scoate castile din urechi Sakurai*
S: Hei!! Ascultam aia! Da-mi castile!! spuse nervoasa. Nimeni nu se pune intre mine si muzica mea!
N: Jucam carti?? zise el ranjind ciudat.
S: Arat eu ca jokerul din Batman??
N: Nu...zise confuz
S: Atunci nu, nu jucam!!zise punadu-si castile inapoi in urechi.


*Compartimenul fita!!*

Aici nu e mult de zis. Ele faceu ce fac fitoasele: se machiau si barfeau. Iar Tsunade dormea bustean.

*In compartimentul echipei de baschet*

Baietii urmareau meciul pe telefonul lui Sasuke , si urlau cand echipa adversa dadea cos. Lee ii dipera pe toti cu magica colectie de sapunele gratis (cam 300) primita mostenire de la tatal sau.
L: Sapunele gratis!!! Eu am sapunele gratis si voua nu va dau!!! Uite unul cu miros de guma, si unul de portocale si...
S: Da, da ne-am prins ai multe sapunele... Felicitari!! Noi incercam sa urmarim un meci aici!! Ce?? Nu se poate!!! Nu era out!! Ce fraieri!!!

Deodata Sakura intra nervoasa:
Sakura: Ce credeti ca faceti??? zise ea cu o privire demonica.
Sasuke: Ah...Ne uitam la meci...D'oh!!
Sakura: Asta vad si eu pieptanat cu priza ce esti!! Nu mai tipati!! Incerc sa ascult muzica!!
Sasuke: Si ce preferi domnisoara cap-de-cireasa?? Sa dormim toti in liniste?? Asta nu se poate, pentru ca Lee sforaie!!
L: Asa...Seman cu tata:) Apropo de tata : Sapunele gratis!!
Sakura: Taci Lee!! Domnisoara cum?? Gata, eu plec mustatel!!!, zise ea cu un zambet malefic de malefic.
Sasuke: Oh...Nu!!!!!!!!
Sakura: Oh da, baby!! Porecla ta din clasa a 9-a , cand nu ai putut sa te razi fiindca ti-a ascuns Itachi aparatul, revine!!! Mwahahahaha!!
Sasuke: *facepalm*
Sakura: Ino!!!
Ino: Da Sakura??
Sakura: Daca mustatel revine, sa revina si AGENT 00SCOTCH!!
Ino: Imediat!! zise scotand din geanta o bucata de scotch. Uite!
Sakura: Multumesc agent!! *si ii lipeste bine pe fata lui Sasuke bucata de scotch, apoi o dezlipeste rapid.
Sasuke: Au!!!!
Sakura: Gata mustatel:) Sa ma anunti cand mai vrei sa te razi. Eu si AGENT 00SCOTCH vom fi aici. Haideti fetelor, si Naruto, sa mergem la noi in compartiment!!
*si cei patru pleaca*
Sasuke: Auzi la ea...Mustatel...Dah, ce sa zic?? Nu are minte nici cat un copil de 5 ani!!
Sakura de undeva din spatele peretelui: Te auuuuuuud!![/size]


Dupa cateva minute, trenul se opreste in statie, si toti coboara din el. Trenul ii lasa foarte aproape de tabara, unde vor petrece 2 saptamani.

                                                                   [size=24]Sfarsitul capitolului I
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 6:16 am

Atata timp cat e un pamflet, trebuie sa rad, nu?A fost foarte amuzant, mai ales ca eu nu citesc ficuri facute'm bataie de joc, dar asta mi-a placut.(Asta e ceva a parte si nu e facut in batae de joc).
Imi place mult :)
Sa ma anunti de next, vezi ca vei primi comentari cand vin fetele pe la 19:00, cam asa...
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 6:19 am

Multumesc, ma bucur ca iti place:) Sigur te anunt de next. Cred ca o sa postez cate o data pe saptamana.
Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:17 am

Imi place mult si sa ma anunti si pe mine de next,bine? Very Happy :lol:
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 5:14 am

Da, sigur:) Cred ca azi postez next-ul:)
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 5:32 am

E dragut si amuzant, imi place. Sper ca ma anunti si pe mine.
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 5:38 am

Cum sa nu:) Ma apuc de postat, si cand termin te anunt.
Sus In jos
KiraNote

KiraNote


Mesaje : 90
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 6:51 am

Dragut :d Postezi continuarea?
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 7:25 am

Da o postez:) Iata continuarea:

Atentie!!!
Acest fan-fic este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Eu nu doresc sa insinuez faptul ca Naruto nu ar fi un anime excelent. Acest fan-fic este mai mult o parodie, creeat pentru amuzament.


O tabara de vara "la mare" departare...

[size18]Capitolul II:[/size] Insfarsit am ajuns.

*In gara*

Cu totii au coborat din tren, ca de obicei fitoasele primele.
Dupa ce a fost facuta prezenta, au observat ca Sensei Kakachi lipsea. Tsunade, il striga nervoasa:
Tsunade: Kakashi!!! Misca-ti fundul ala sexy aici!!
Kakashi undeva in departare: Taci din gura femeie si adu-mi niste sunca!!!
Choji se amesteca si el in discutia celor 2: Daca tot te duci la magazin imi poti lua si mie niste guma?? Cam cate 10 pachete din fiecar efel te rog. Am plecat de acasa cu doar 100 de pachete, nu imi vor ajunge.
Tsunade si mai nervoasa: Ti sa taci GUMAMAN!!!


*Ajunsi in tabara*

Ajunsi in tabara, cu totii au fost impartiti in cabanute, fetele cu fetele, baietii cu baietii, Tsunade si Kakashi aveau cabana separata, iar Hokage avea cabana proprie pazita de ninja.
Fiecare cabana era dotata cu 7 paturi si o baie.


*In cabana fetelor*

In cabana fetelor, Karin si fitoasele se tot plangeau despre cum arata cabana. Sakura era deja satula de asta. Momentul in care Karin a intocmit un program pentru baie a pus capac:
Karin: Eu si fetele vom folosi baia de la 12 la 12 A.M si de la 12 la 12 P.M. Intrebari??
Sakura: Da!! Cine te crezi tu de ne faci noua program pentru baie??
Karin: Cea care foloseste cel mai mult oglinda flocosit-o!!
Ino, Hinata, Temari, Tenten: Fetelor incetati!!
Fetele se priveau atat de fix una pe alta incat aproape ca puteai vedea mici fulgere iesind din ochii lor.
Sakura: Gata, eu nu mai rezist!! Profesorii pot spune ce vor, dar eu o sa dorm la baieti!!
Ino si Hinata: Nu ne lasa!!! Ia-ne cu tine!!
Karin: Din partea mea va puteti duce toate invartindu-va!!
Deodata Kiba isi scoate capul de sub pat si spune:
Kiba: Sakura esti binevenita la noi, oricum avem un pat liber:) *zise in timp ce pleca sa duca vestea baietilor*
Hinata: Ah...Cum a ajunt Kiba sub pat???
*cri-cri-cri*
Sakura isi stranse lucrurile si pleca spre cabana baietilor.


*In caba baietilor*

In cabana baietilor totul mergea super. Aveau si un pat liber in care se puteau lafai, fiindca Lee a vrut sa doarma in cort, afara, nu departe de cabana. Kiba ajunge si le da vestea baietilor. Acestea se panicheaza si se imbulzesc sa isi faca paturile si sa se imbrace, caci toti erau in chiloti.
Sakura ajunge, bate la usa si isi anunta prezenta:
Sakura: Hei baieti!!! Kiba v-a dat vestea asa ca adunati-va chilotii de pe jos inainte sa intru okay??
Bietii isi aduna repede lenjeria si o lasa apoi pe Sakura sa intre. Pe jos mai era o singura pereche de chiloti: a lui Naruto. Sakura il cearta pe Naruto si il pocneste cu perna in fata.


Sfarsitul capitolului II

Data viitoare aflati ce face Sakura cat timp este somn-ambula si care este cea mai mare temere a lui Choji:)


Sus In jos
KiraNote

KiraNote


Mesaje : 90
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 7:46 am

Interesant si amuzant. Astept sa pui nextul :d
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 7:47 am

Ma bucur ca iti place:) Era mai mult de distractie, dar nu ma asteptam sa si prinda...
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 7:54 am

E chiar amuzant, astept next-ul.
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 8:42 am

Mi-a placut la nebunie, chiar daca e scurt, forumul are o mica problema cu [,]culorile si nu ma puteti vedea ca fiind moderatoare, dar asta nu inseamna ca nu sunt.
Deci, te-as ruga sa nu mai raspunzi la fiecare comentariu, este ok sa zicem sa raspunzi la unul, daca ai ceva neaparat sa zici si na, nu suntem un forum stict Very Happy 
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeSam Dec 14, 2013 7:51 am

Atentie!!!
Acest fan-fic este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Eu nu doresc sa insinuez faptul ca Naruto nu ar fi un anime excelent. Acest fan-fic este mai mult o parodie, creeat pentru amuzament.


O tabara de vara "la mare" departare...

Capitolul II:Prima noapte in tabara

*Cabana baietilor*

Cu totii se asezara in paturi, mai putin Sakura, care nu putea inchide un ochii din cauza lui Lee care urla in continuu : "Sapunele gratis!!!", si a lui Choji care tot molfaia guma.
In cele din urma Sakura reuseste sa adoarma.


*Peste 10 minute*

Peste 10 minute, Choji ii trezeste pe toti dupa ce aude strigate de ajutor din cortul lui Lee. Choji credea ca este Slenderman, si se ascunde in gluga lui Kiba molfaind guma.

Toti baietii se uita pe geam si vad in cortul lui Lee o umbra sinistra de om cu un topor in mana.
Choji: Ala sigur e Slenderman. Kiba, daca murim iti las tie pachetele mele de guma!! Sa ai grija de ele, sa le invelesti in fiecare seara, sa le spui o poveste si sa le dai un pupic. Si sa nu le zici ca tai e mort. Zi-le ca sunt plecat...
Kiba: Nu o sa murim mai!!!
Sasuke: Taceti!!!
Deodata, aceeasi silueta apare in fata geamului. Cu totii tipa de frica.Cand silueta se apropie, sare prin geam direct in cabana!! Era SAKURA!!
Sasuke: Okay...E somn-ambula, ce facem??
Kiba: In primul rand, eu zic ca ar trebui sa mi-l dati pe Choji jos din cap, si apoi sa ii luam Sakurai toporul din mana.
Choji: Eu nu ma dau jos de aici pana nu se trezeste. SAKURA!!! TREZESTE-TE!!
Shikamaru: Bai!! Tu nu stii ca niciodata nu trezesti un somn-ambul??
Sasuke: Daca stia nu mai urla!! Deci ce facem??
Shikamaru: O lasam in pace!! Hey!! Uite se culca!!
Sasuke: Hey!! Ala e patul meu!!
Shikamaru: Las-o!! Nu o trezi ca inca are toporul!! Nu mori daca dormi in patul ei in seara asta.
Sasuke: Ba da mor!!
Kiba: As vrea s-o vad si pe asta.

Sakura dormea linistita in patul lui Sasuke (mustatel) imbratisand toporul si zicand: "Mustatel trebuie eliminat!!! Mustatel va fi eliminat dupa ce elimin toate sapunelele gratis ale lui Lee si pachetele de guma ale lui Choji!!

Sasuke: Grozav!! Acum nu suntem dusmani doar cand e treaza, ci si atunci cand e somn-ambula!!! Acum mai trebuie sa dorm si in patul ei!!
Restul baietilor: Taci odata mustatel si culca-te!!
Sasuke: *bolborosind* Taci odata mustatel si culca-te!!



Data viitoare, prima zi de tabara, Naruto vs. bosorog ciudat!! Cine castiga?? Veti vedea!!


Ultima editare efectuata de catre DeyaDely in Joi Ian 16, 2014 4:10 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeSam Dec 14, 2013 8:15 am

Daca nu ar fi un pamfleat as avea ce sa corectez la greseli si as avea destul sfaturi de dat, dar nu e cazul.Pur si simplu iubesc chestia asta, nu mai pot de ras sunt fana ta nr 1! Astept nexult este uimitor!
Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeSam Dec 14, 2013 10:47 am

imi place chiar daca e scrisa din amuzament :lol: Very Happy :) ,chiar ma face sa rad
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeSam Dec 14, 2013 12:08 pm

Vezi ca atunci cand comenez eu, comentez mult...nu ca tine!:lol: 
Deci, dragut, dragut, dar mi s-a parut foarte scurt.Mustatel o sa vada :lol:))
Trebuia sa il pui sa doarma cu ea in pat :))
Nu mai zi ce se intampla in urmatoarele capitole, strici suspansul Wink
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeDum Dec 15, 2013 1:58 am

E foarte reusit:)) imi place, astept next-ul:o3
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 6:01 am

Multumesc, ma bucur ca va place. Si, bine nu mai spun ce se intampla in urmatoarele capitole...

Sa nu va suparati pe mine, dar next-ul o sa intarzie, caci desi e ultima saptamana de scoala de anul asta, e o saptamana incarcata pentru mine. Nu cred ca voi avea timp.
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 8:15 am

Oh :[[ nu e corect :[[ va fi grea asteptarea.
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeMar Dec 17, 2013 5:41 am

Atentie!!!
Acest fan-fic este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Eu nu doresc sa insinuez faptul ca Naruto nu ar fi un anime excelent. Acest fan-fic este mai mult o parodie, creeat pentru amuzament.


O tabara de vara "la mare" departare...

Capitolul VI:O dimineata agitata

*In cabana baietilor (si a Sakurei)*

Dimineata, cu totii sunt treziti de inspectia surpriza a lui Tsunade. Singurul pat facut era cel al Sakurei, sau mai bine zis al lui Sasuke :). In rest, peste tot chiloti, sosete si cips-uri.
Sakura isi lua samponul, pasta si periuta de dinti, prosopul si piaptanul si se duse la baie.
Sakura: Ce-i cu chiuvetele astea?? Cum ar trebui sa ma spal eu in ele?? Ce puii mei...Parca era o tabara respectata...
Naruto: Alea sunt pisoare Sakura. Nu uita, asta e baia din cabana baietilor.
Sakura: Asa-i... Dar totusi, seamana mult cu niste chiuvete.
Naruto: Si tu semeni cu o fata desteapta, dar nu intotdeauna lucrurile sunt ceea par a fi.
Sakura: Cum mi-ai zis cap de mop???
Naruto: Ce am zis ceva?? Nu eu, a fost... Kiba...
Sakura: Kiba nu e aici!!
*deodata Kiba apare dintr-un pisoar*
Kiba: Ce e cu mine?? Sakura a recunoscut in sfarsit ca ma place??
Sakua: Kiba, de ce tu si javra ta nu va miscati popourile alea grasane de aici??
Kiba: Hopa...Ii place popoul meu :).
Sakura: Acum!!
Kiba: Bine mami...*schelalaie impreuna cu catelul sau*

Sakura se duce apoi spre oglinda, dar il vede pe Sasuke vorbind in fata oglinzii, asa ca se ascunde in spatele coltului.

Sasuke: Itachi, ne intalnim din nou!!
Mi-ai omorat clanul, mi-ai omorat familia!!! Mi-ai distrus pana si ultima farama de copilarie!! Acum e timpul ca tu sa fi cel care sufera!! Ha ha ha!!!*ras malefic*

Sakura: Unde e Kakashi cu psihologul cand ai nevoie de el!!
Kakashi adu pshihologul!!!
Kakashi dupa deal: Taci sin gura femeie si adu-mi odata sunca!!!
Sakura: Tipic!!
Sasuke: S-sakura... Nu ai vazut ce faceam acolo nu??
Sakura: Toata lumea a vazut:). Tocmai pun clipul pe Facebook!!
Sasuke: Nu, te rog!!! Orice dar nu pune clipul pe Facebook!!
Sakura: Orice??
Sasuke: O sa regret asta, dar da, orice...
Sakura: Bine...Vreau sa...
Sasuke tinand pumnii si ochii strans inchisi: Sa nu vrea ce cred eu ca vrea!! Sa nu vrea ce cred eu ca vrea!!
Sakura: Vreau sa... Sa ma lasi sa pun alte 20 de clipuri tampite cu tine filmate de Kiba pe Facebook!!
Sasuke: Nu!!! A vrut ce credeam eu ca vrea!!
Sakura: Accepti?? Un clik, si toata lumea va vedea ce fai tu in fata oglinzii...
Sasuke: Pe asta o sa o regret si mai tare, dar da...*zise inghitind in sec*.


Vine si Naruto, cu vesti de la Tsunade:
Naruto: Tsunade a zis sa fim la micul dejun in maxim jumatate de ora!! Avem Ramen!!! Ramen-Ramen-Ramen!!!Apoi ne va duce la biloloteca...Bibliloteca...Lololoteca...Ah...Locul ala cu multe carti...


Sfarsitul capitolului IV


Next-ul il voi pune probabil in week-end.
Nu va mai zic ce se intampla in continuare, ca se supara Sherry:)
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeMar Dec 17, 2013 6:19 am

A fost foarte funny :)))
Sasuke, Sasuke.. ce faci tu in oglinda?E super tare, ca intodeauna :)

Biblote..liloteca...locul ala cu multe carti!A fost penala si aia "Si tu arati ca o fata desteapta, dar lucrurile nu sunt cea ce par!", deci esti GENIALA!
Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeMar Dec 17, 2013 7:58 am

deci imi place mult si multumesc ca mai anuntat Very Happy 
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeMar Dec 17, 2013 10:57 am

Saracu Sasgay stiam eu ca are probleme la mansarda , dar nici chiar asa :]]] Mai vreau! De ce asa scurte? :[ fa si tu mai mult :[
Cu drag, fana ta nr 1!
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitimeMier Dec 18, 2013 5:45 am

Merci:) I know i am a genius:) Sunt (cu voce de Florin Piersic) extraordinara!!!

Ma bucur ca va place:) Si, daca le fac mai lungi, unde e suspansul??
Sus In jos
Continut sponsorizat





O tabara de vara "la mare" departare... Empty
MesajSubiect: Re: O tabara de vara "la mare" departare...   O tabara de vara "la mare" departare... Icon_minitime

Sus In jos
 
O tabara de vara "la mare" departare...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Fan Ficuri :: Fan Ficuri in desfasurare-
Mergi direct la: