NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Facebook.[Pareri]

In jos 
+6
Yuuki-chan
Sayuri
Marii
Ame.
TTemari
Sherry ♥
10 participanți

Ce parere aveti despre Facebook?
Ar trebui sa se excluda analfabetii
Facebook.[Pareri] Vote_lcap25%Facebook.[Pareri] Vote_rcap
 25% [ 3 ]
Ke?Io nu sunt analfabet k io jtiu sa scriu
Facebook.[Pareri] Vote_lcap33%Facebook.[Pareri] Vote_rcap
 33% [ 4 ]
N-am nici o parere.
Facebook.[Pareri] Vote_lcap42%Facebook.[Pareri] Vote_rcap
 42% [ 5 ]
Total voturi : 12
 

AutorMesaj
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 8:55 am

Hello, ce parere aveti de Facebook?Mie-mi vine sa ma dau cu capul de pereti numai cand aud de el...era interesant la inceput, dar a devenit toata lumea obsedata.Recunosc, stau pe facebook, imi plac joculetele acelea.Facebook este foarte util, pot vorbi cu taicamiu care e in Spania, dar...m-am saturat poze cu botic cu...sunt jalnice, majoritatea pozelor sunt jalnice.Ce mama naibi, ma intereseaza ca esti in Philiphine cu dracu?Sa nu zic ca majoritatea scriu intr-o limba stiuta numai si numai de ei...
Epic.Pun ei pariu cu mine pe 100 de Lei ca la Evaluarea Nationala nu te intreaba cate like-uri ai la poza de profil?M-am saturat de pozele colegelor mele, ma doare-n dos unde esti, cu cine esti, ce faci etc.Am poze recunosc, chiar am multe, dar multe se comporta de parca ar fi o obligatie sa postezi poze...voi ce parere aveti?
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:01 am

Nu te supara dar si pe hi5 :-)) vedeai analfabeti cocalari si pitzi asta e doar un upgrade...:))

Eu stau mai mult de plictiseala si da fara el nu exista LIFE  :lol!: :lol!:
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:03 am

Sincer iti zic ca n-am cont pe hi5, dar am auzit ca si acolo sunt astfel de specimene.
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:05 am

Eu nici nu mai am cont de facebook. Nu-mi mai place. Acum mai stau pe ask, din cand in cand, dar si acolo sunt multe specimene.
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:08 am

Hi5-ul pe vremea mea era istorie lol daca avai cont erai smecher :))) pana o aparut Facebookul si toate parasutele si fetitele de 13 ani care vor sa-si vanda virginitatea s-au mutat acolo... sincer nici mie nu mi-a placut fbul dar m-a frecat o colega la icre si da am intrat in lumea parazitiilor ... :affraid: 
Viata e cruda Neutral  😕 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:41 am

Pe facebook vad limba romana asasinata cel mai des, si mda..pozele cu botic de purcelus , awesome:-s Dar pe facebook iti poti omorî timpul , eu una petrec destul timp pe facebook dar pot trai si fara el:))
Sus In jos
Marii

Marii


Mesaje : 33
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:46 am

Eu am uitat parola de la hi5:)) Nu am mai intrat de multi ani si nici nu prea il foloseam...doar cand imi aminteam:))
Facebook-ul, hmm...e folositor oarecum.Intru pe el doar cand sa vorbesc cu varul meu din Italia.:)
Nici mie nu-mi plac pozele gen pitzi...
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:49 am

Si tu ti-ai uitat parola,Marii?:)) nu esti singura..
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:51 am

E util facebook-ul n-am spus asta, dar din cauza pitipoancelor...s-a dus naiba.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:54 am

Mda, ai dreptate Sherry, cocalari si pitipoance, tot felul de poze cu bot si tot felul de statusuri jalnice..
Sus In jos
Marii

Marii


Mesaje : 33
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 10:07 am

Eu am specimene dastea si in clasa mea...=]]
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 10:39 am

Se upgradeaza lumea din minut in minut ce sa si faci :/
Eu as da un reset la planeta asta ._. asa putem scapa de prosti + cei Iluminatti  :cheers: Twisted Evil 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 12:00 pm

Am uitat sa mentionez de statusurile gen ,,ninge!!,, ,,ploua!!,, ,,e soare!,,=)) de parca noi n-om avea afurisitul ala de geam sa vedem cum e afara:/
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 12:40 pm

sau check-in-urile de kkt cum ar fi *In pat,pe strada,la moll,in pijama *
parca vor sa fie violate unele si dau indicii :))
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 2:11 pm

Auziti, eram odata pe Facebook, vorbeam cu taicamiu si imi apare ca cineva si-a actualizat starea ma duc sa ma uit ce zice(No, curiozitatea).
"Fa', te iubesc in stil fitos,
Pa sistem pariculos'
Ta' iubesc in stil gabana ca esti dulce ca banana,
Sh, cand nu mai am ke face, ta' iubesk in stil versace"
Stiti cat am ras?=)))
Sau dalea :
"Iesti viata mea, iesti inima mea, iesti parfumul meu" .Mama, deci eu ajung la concluzia ca daca prosti ar putea zbura, am trai pe un aeroport :lol:
Sus In jos
Sayuri

Sayuri


Mesaje : 28
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Sevenfold ville

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 11:49 pm

Hmm.. si eu stau ca sa vorbesc cu prietenii^^ e chiar foarte util dar cand ii vezi pe talibanii astia iti vine sa te arunci intr'o groapa si sa mori acolo
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeVin Dec 13, 2013 3:30 am

Sunt forevhar alone acu' pe pagina :[
Sus In jos
Yuuki-chan

Yuuki-chan


Mesaje : 24
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Singura acasa..

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeDum Dec 15, 2013 2:50 am

Stiti vorba aia:Mare-i gradina ta de prosti Doamne! Very Happy
Atatia idioti care te bombardeaza cu prostia lor...asta gasesti in fiecare zi mai oriunde ai merge in Romania , de ce trebuie si internetul sa se molipseasca cu ei? Nu stiu!
Am cont de facebook dar intru pe el o data pe zi pentru o "pagina a unei colege de clasa.Numai cand vad pozele de piti si starile lor care e cu " Esti viata mea !" ,"Te iubesc la infinit " , etc. mi se face rau.
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeDum Dec 15, 2013 9:05 am

Eu nu am treaba cu "anafabeti" nici voi nu ati scris ca la carte:]] daca va cititi cu atentie comentarile :]] sti cum e nu spune de altul daca si tu faci la fel. Eu inteleg ca sunt greseli neintentionate si din gresala, dar "noh" ar trebui sa stim sa articulam, iar regula cu dar si iar se pune mereu in aplicare, nu ma bagati in seama am luat deroina de dimineata :]]]  :face: 
Oare eu sunt singura care a votat : Ke?Io nu sunt analfabet k io jtiu sa scriu :]]] cand am vazut nu m-am putut abtine :]]]
Sus In jos
Zieliński

Zieliński


Mesaje : 13
Data de inscriere : 17/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Yaoiland

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeMier Dec 18, 2013 1:06 am

Wow O.O
Eu una nici măcar nu am facebook O.O  şi chiar, dar chiar nu-mi place acel... site de socializare. E teribil.
În concepţia mea, e doar problema lor - a analfabeţilor - de cum scriu ei. Suntem o ţara liberă. Doar nu vă aşteptaţi să găsiţi genii în România, aici sunt mai multi analfabeţi. - cea mai mare parte a populaţiei - Şi ca să nu deviez de la subiect. Facebook... mă uitam într-un timp pe nişte pagini cu poze foarte tari, dar acum nu o mai fac, am descoperit tumblr. Eu + Facebook = paraleli
ps: Alexi, dacă tot te iei de alţii cum scriu, să ştii că verbele la indicativ, prezent, persoana a doua singular se scriu cu doi de "i". Exemplu: "ştii" "scrii"


Ultima editare efectuata de catre Zieliński in Mier Ian 01, 2014 4:46 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeDum Dec 22, 2013 12:46 pm

ai dreptate Sherry,nu am cont pe Facebook,dar stiu cat de obsedati sunt prietenii mei si fratele meu,nu ma prea lasa sa ma uit pe contul lui,dar e plecat si acum ma uit ce poze si-a mai postat Very Happy ,isi pune poze cu toti ... dar cu mine surioara lui draga,nu vrea sa puna
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitimeVin Dec 27, 2013 5:29 am

Eu nu am cont de Facebook, si nici nu intentionez sa imi fac.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Facebook.[Pareri] Empty
MesajSubiect: Re: Facebook.[Pareri]   Facebook.[Pareri] Icon_minitime

Sus In jos
 
Facebook.[Pareri]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Comunitate :: Discutii-
Mergi direct la: