NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Misa-chan e aici !!

In jos 
+3
SweetDeea
Ame.
Alexi
7 participanți
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeDum Dec 08, 2013 3:02 am

Hey ,hey...Eu sunt Bianca și sunt o mare fană a anime-ului Naruto și desigur,nu numai Naruto , imi plac multe anime-uri:queen:  Îmi place sa ascult muzica, sa socializez si urăsc persoanele ce zic că anime-urile sunt pentru copii:/Culoarea mea preferata..ei bine,n-am una , imi plac toate culorile. Genul de muzica ce-l ascult este..rap-ul, genul de filme ce-mi plac: filme despre viata, filme horror ,filme cu lupte (acțiune) si mai multe,nu-mi vin acum in cap. Umm..o lista de anime-uri vizionate n-ar strica:
-Death Note
-Naruto
-Naruto Shippuuden
-Lovely Complex
-Clannad
-Clannad After Story
-Itazura Na Kiss
-Paradise Kiss
-Shingeki No Kyojin
-Another
-Soul Eater
-Shiki
-Sword Art Online
-Highschool of the dead
-Sukitte Ii Na Yo
si probabil am mai omis, dar oricum lista este destul de micuța, consider că am destul timp s-o fac mai mărișoară Very Happy Cam atat despre mine, ne mai auzim... Sayonara mina:*
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeLun Dec 09, 2013 2:30 pm

Aw, toate animeurile pe care le-ai scris le-am vazut deja, in comparatie cu lista ta a mea e fara numar nici nu mi le amintesc pe toate.
Cum ti s-a parut Shiki?
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 10:33 am

Shiki?!Misterios, captivant, un anime de nota 10, chiar mi-a placut :P
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:21 am

N-am vazut o mare parte din anime-urile din lista ta, dar am vazut Sword Art Online, a fost chiar dragut anime-ul:>. Imi recomanzi un film/anime?
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:26 am

Da ,desigur, dar spune-mi cam cum vrei sa fie? Romantic?:o3 Tonari No Kaibutsu Kun ( sunt la ep 5,are 12 episoade total parca si e super dragut, o fata,un baiat..) sau daca vrei ceva mai horror si misterios ai putea sa incerci Another , tot 12 episoade parca are (cam asa...)
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:27 am

Merci. Pai, nu prea am o anumita preferinta. Maine o sa ma uit la ele.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:40 am

Iar dupa sa-mi spui cum ti s-au parut :P
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:04 pm

Abia astept sa ne cunoastem mai bine ^.^ Pari mega draguta Very Happy
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:07 pm

Mersiii muult>Very Happy< si eu d-abia astept sa ne cunoastem mai bine:o3
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:22 pm

Ma bucur ca ti-a placut Shiki si mie mi-a placut la nebunie. cat despre Another alt anime genial, dar nu mi s-a parut prea horror, defapt sunt in cautarea unui anime horror si nu gasesc :[
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:30 pm

In ochii mei tu esti un otaku adevarat, respectele mele draga Mina.Mi-a atras atentia ca te-ai uitat la Lovely Complex,  mie una mi se pare un anime genial, pacat ca are doar 24 de episoade...
Oricum, sa te distrezi!
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:42 pm

Otaku adevarat cu listuta aia mica?Eu ce sunt ca am vazut peste 300  :( 
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:43 pm

Alexi a scris:
Otaku adevarat cu listuta aia mica?Eu ce sunt ca am vazut peste 300  :( 
Scuze, scuze, pe langa mine care am vazut multe animeuri, dar doar primele 1-5 episoade pentru-ca m-am plictisit, e maestra :))
Castra tu esti cea mai adevarata, poftim :X
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:50 pm

Multumesc, dar glumeam si totusi am vrut sa iasa in evidenta ce inseaman otaku  :lol!: 
Sus In jos
Manuelaaem

Manuelaaem


Mesaje : 31
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:38 pm

Ador serialul Lovely Complex. Chiar daca l-am vazut de 2 ori:)))
Bun venit , Mina ! :*
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:42 pm

Si mie imi place Lovely Complex, Otani si Risa sunt 2 prostanaci dulci.
Sus In jos
YuneXD

YuneXD


Mesaje : 36
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Constanta,Romania

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:57 pm

Lovely complex =)) ce amintiri funny am... umm....eu nu va cunosc daca nu scrieti cum va numiti pe SF in caz ca aveti SF :)) eu straina .__.
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 3:54 pm

nu ai vazut Kuroshitsuji?:(
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sau Ouran Host Club?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sau filmu?:>
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 10:46 pm

Dupa cum am spus , am destul timp sa fac listuta aia lista mare:)) Cat despre Lovely Complex, ah,e genial, un amestec de drama si comedie imbinate perfect:o3
Sus In jos
Continut sponsorizat





Misa-chan e aici !! Empty
MesajSubiect: Re: Misa-chan e aici !!   Misa-chan e aici !! Icon_minitime

Sus In jos
 
Misa-chan e aici !!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Comunitate :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: