NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sayuri-samaa

In jos 
+4
Sherry ♥
Marii
BerryHD
Sayuri
8 participanți
AutorMesaj
Sayuri

Sayuri


Mesaje : 28
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Sevenfold ville

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 1:28 pm

Salutare ^_^
Eu sunt Sayuri Uchiha si pana la varsta de 8 ani am trait in liniste si armonie alaturi de familia mea pana intr'o zi cand eu si fratele meu geaman eram plecati, un shinobi misterios ne'a omorat tot clanul. El era fratele nostru mai mare Itachi Uchiha.
Cand ne cautam semenii, eu si Sasuke, fratele meu ne'am despartit sa ii cautam. Am dat de Itachi care mi'a spus in secret ce a dorit sa faca si mi'a cerut sa nu ii zic nimic lui sasuke deoarece va deveni mai slab decat este.
Am tacut din gura.
Peste 5 ani Sasuke a plecat din Konoha sa se antreneze cu orochimaru. ce trista am fost. Naruto a plecat sa se antreneze cu Jiraya iar Sakura a ramas cu Tsunade. eu a trebuit sa ma antrenez pe cont propriu.
Peste doi ani si jumatate eram complet schimbate. Pofta de viata mi'a pierit cu desavarsire. naruto s'a intors, iar sasuke nu a dat in acest timp nici un semn de viata... eram singura si trista.
In echipa noastra a venit un nou tip Sai. Ii placea sa deseneze iar cand nu avea inspiratie ma desena pe mine. Am tinut sa cred ca ma placea. Si eu il placeam pe el dar niciodata nu ne'am aratat asta.
Intr'o misiune l'am vazut pe Sasuke. Chiar L'am vazut dar nu a popsit prea mult. era exact cum imi aminteam:fratele meu iubitor care chiar daca m'a parasit stiu ca ma iubeste...undeva in adancul sufletului lui.
Nu mai rezistam. Am parasit Konoha fara stirea nimanui si am dat de tobi, unul din membriii Akatsuki. Imi era frica dar el stia ce vroiam. vroiam sa devin puternica si sa dovedesc fratelui meu ca in ciuda faptului ca m'a parasit eu pot sa perseverez si sa ma descurc singura. am devenit mana lui dreapta si am aflat multe lucruri despre el.
Ma intreb ce se va intampla in continuare....
Sus In jos
BerryHD

BerryHD


Mesaje : 166
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 1:51 pm

Ăăă, ăsta e un fic sau o prezentare?
Sus In jos
http://fantezism.wordpress.com/
Marii

Marii


Mesaje : 33
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 1:54 pm

Si eu vroiam sa scriu acelasi lucru...totusi bun venit, sper sa te simti bine aici.:)
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 2:02 pm

Iarta-ma, e un fic sau o prezentare?
Sa stiu unde sa ti-o mut...
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 2:08 pm

Itachi is my love :/
si asta nu ti-e prezentarea poate un fic xD
Sus In jos
Be Unicorn.

Be Unicorn.


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 22
Localizare : Buzău

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 4:21 pm

Ti-ai facut singura semnatura, no?
Sus In jos
http://yauai.blogspot.com/
Sayuri

Sayuri


Mesaje : 28
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Sevenfold ville

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 11:44 pm

Da. Este o prezentare. Daca nu era o prezentare o mai puneam aici?
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 12:48 am

 Like a Star @ heaven O prezentare nu arata asa ;;-)
 Like a Star @ heaven Cel mai probabil e un fic...o povestire creata de tine ._.
Prezentare:
-cateva lucruri despre tine

Fictiune:
-o poveste creata de tine pentru tine tu fiind un personaj anime sau whatever ;D
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 2:00 am

Sayuri, iti vad un viitor frumos ca grafician, dar trebuie sa participi :)
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 11:18 am

O prezentare draguta, nice to meet you ,Sayuri>;d<
Sus In jos
Sayuri

Sayuri


Mesaje : 28
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Sevenfold ville

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 11:17 am

Eu vorbesc serios. Chiar sunt din Konoha =))
Grafician? despre ce tot vorbesti? =))
Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 11:52 am

da si pe mine ma chiama Celin Dion
Sus In jos
Sayuri

Sayuri


Mesaje : 28
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Sevenfold ville

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 11:56 am

Plimba ursul si mananca viermi intestinali daca mori de ciuda
Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 12:01 pm

bai fetita prostuta nu sti cu cine te pui,deci mai bine ai evita o discutie de genul asta bine?!nu vreu sa fac urat pe acest forum de dragul lui Sherry si a mai multor fete de pe acest forum,inteles daca nu dute si aruncate de la etajul 10 a unui bloc ca sa ma scapi de o grija,nu te pune rau cu mine iti dau un sfat Very Happy :bball: :!: 
Sus In jos
Sayuri

Sayuri


Mesaje : 28
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Sevenfold ville

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 12:15 pm

Nu stiu cu cine ma pun? Ce poti sa imi faci? =)) Decat sa te faci de rahat si sa omori gramatica practicand analfabetizarea pe forumuri iti sugerezi sa stai in pestera ta si sa iesi cand ai ceva mai inteligent de spus
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 12:17 pm

Va rog din toata inima sa incetati!Aname, poate a fost doar o simpla gluma, Sayuri nu te aprinde te rog.Chiar nu vreau sa va bannez, deci n-am s-o fac.Eu defapt nici nu dau bannurile sa fie clar!Admina decide Wink


Ultima editare efectuata de catre Sherry ♥ in Lun Dec 16, 2013 12:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Sayuri

Sayuri


Mesaje : 28
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Sevenfold ville

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 12:20 pm

Nu este o glume ^_^ asta este o prezentare ^_^ poate am uitt sa zici cati ani am si ce imi place. Voi edita asta mai incolo cand imi vine cheful dar e ironic cum cineva strica forumul spunand ca nu il strica de dragul lui "Sherry"
Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 12:37 pm

asa si e,chiar daca nu o stiu prea bine stiu ca e o persoana ok,si ti-am zis ca nu vreau sa ma cert cu tine atat tu o iei in nume de rau daca imi cer scuze o faci si tu si promit ca sterg mesajele
Sus In jos
Sayuri

Sayuri


Mesaje : 28
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Sevenfold ville

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeJoi Dec 19, 2013 10:59 am

Lasa, e ok ^_^
Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeVin Dec 20, 2013 3:42 am

sigur oricum le sterg Very Happy 
Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeVin Dec 20, 2013 3:43 am

doar ca vroiam sa stiu mai multe despre tine,mi-a placut mult ce ai sris dar ca un fic nu ca o descriere Very Happy 
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitimeDum Dec 29, 2013 8:05 am

Bine ai venit Sayuri:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sayuri-samaa Empty
MesajSubiect: Re: Sayuri-samaa   Sayuri-samaa Icon_minitime

Sus In jos
 
Sayuri-samaa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Comunitate :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: