NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nota pentru avatar si semnatura

In jos 
+8
Yuuki-chan
BerryHD
KiraNote
DeyaDely
Ame.
Manuelaaem
TTemari
Sherry ♥
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nota pentru avatar si semnatura   Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 25, 2013 4:15 am

10.
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nota pentru avatar si semnatura   Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 27, 2013 5:16 am

10 si 10:)
Sus In jos
Zieliński

Zieliński


Mesaje : 13
Data de inscriere : 17/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Yaoiland

Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nota pentru avatar si semnatura   Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 02, 2014 6:15 pm

Pentru avatar îţi ofer 3,5 pentru că nu-mi place imaginea şi pentru semnătură 2,5 din cauză că e şi mai rău editată. Mesajul de la semnatură nu mi se pare prea special, ieşit din comun, surprinzător sau atractiv. Pozele nu merg cu acel "Be you"; mă refer că imaginile nu sunt materializarea literelor, nu se potrivesc. Ceea ce apreciez e ca te-ai străduit să te joci cu culoarea, fontul şi mărimea textului. Îmi cer scuze dacă am fost rea, am avut intenţia de a fi obiectivă şi clară, atâta tot.
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nota pentru avatar si semnatura   Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 04, 2014 1:53 am

Nu e nimic. Stiu ca sunt prost editate, pentru ca eu nu stiu sa editez deloc...

Semnatura 10, avatar 5 pentru ca ma sperie.
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nota pentru avatar si semnatura   Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Icon_minitimeLun Ian 13, 2014 11:05 am

avatar 10 semnatura 8 "Be you...[kill everyone]" :]] cam asa vad ca merge poza cu scrisu  Monkey 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nota pentru avatar si semnatura   Nota pentru avatar si semnatura - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nota pentru avatar si semnatura
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Comunitate :: Jocuri-
Mergi direct la: