NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Evolutia mea pe Youtube...

In jos 
AutorMesaj
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Evolutia mea pe Youtube... Empty
MesajSubiect: Evolutia mea pe Youtube...   Evolutia mea pe Youtube... Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 11:15 am

Am inceput cam asa:
Este primul meu clip si e cam jalnic, dar are cele mai multe vizionari probabil din cauza pozelor, oricum daca nu sunteti perversi inraiti nu va recomand!


Dupa aceea am mai facut alte clipulete cu Ichiruki,daca vreti sa le vedeti puteti da click pe canalul de youtube de la primul clip [am 3 canale YT in total] si gasiti acolo

Incepuse sa imi placa sa fac clipuri si imi doream sa fiu mai buna asa ca tot cauta fel si fel de programe.Dupa un timp am facut 100 de abonati si primul clip dedicat lor.


Imediat dupa aceea am mai facut si alte clipuri, dar tot cu poze.[nu le pun chiar pe toate] Din pacate unele din ele si-au pierdut calitatea



Cam gasit alt program si cu el am facut primul meu clip cu o melodie in romana.


Dupa acesta am facut cel mai sexi video Ichiruki, era foarte vizionat desi probabil uni au fost socati cand l-au vazut :]] Din pacate clipul a fost sters de YT [Blesteme]

In fine, gasisem un alt program cu care incepusem sa lucrez si ce imi iesise atunci mi s-a parut si mi se pare unul din cele mai bune clipuri ale mele[nu ca am multe bune ]



Am inceput sa am joc cu efectele, dar din pacate clipul nu a fost prea apreciat, dar se mai intampla...


Imi gasisem chiar si o chestie enervanta pe care sa o pun la inceputul clipurilor :]] si am obisnuiam cu programul cel nou.[la care am si ramas]


Incepeam sa pun chestia aia la inceputul ficarui clip :]] Aici incercam sa fac un oarecare Op Ichiruki [cica]


Pentru ca animeul meu preferat de terminase, iar eu iubeam[inca iubesc] cuplul Ichiruki ma manca in fundulet sa fac ceva in memoria acestora. [Am facut 2 parti poate mai fac :]] ]



Cum trebuia sa am un top 10 a baietilor Hot ei bine l-am facut.


M-a obsedat un Ending de la Gintama si nu gaseam pe youtube melodia asa ca am pus-o eu.Clipul e mai mult pentru muzica. Pe la final se termina melodia si continua pozele nu observasem :]] Oricum atentie sunt poze yaoi pe acolo cateva :]]


Am facut si un clip pentru Hinata pentru ca o iubesc!


Deja incepea obsesia mea pentru Lana del Rey :]]


Mai tarziu stransesem si eu 200 de abonati!Yeey! Asa ca afcusem un nou clip dediccat lor.


Dupa asta intrase febra Yaoi si Nicki Minaj in mine :]]


Pentru ca tata asculta in disperare melodia de la Sandra Inifinite Kiss la un moment dat ma obsedase si pe mine si uite rezultatul :]] AM luat mai multe animeuri si le-am facut varza :]]


Dupa mi-am incercat norocul cu mai multe anime-uri.


Incepusem sa citesc manga, iar una chiar mi-a intrat la inima :X


Cum ziceam multe animeuri...



Am facut si un clip yaoi, dar a cam esuat so..Asta e...


Dupa am incercat sa imi fac un stil propiu:


Iar acum lucrez cam asa:


Am facut si nightocre si mai fac din cand in cand...





Am incercat sa adaptez niste versuri desi am niste greseli.Oricum melodia e roc romanesc facut de mine nightocre deci...


Aici un clip in care nici un personaj nu e anime :3


Aici e un Amv cu muzica nightcore.Probabil unul din cele mai reusite? Cred... M-am cam lasat de NNightcore, dar cine stie...


Acum traduc muzica japoneza, dar mai fac din cand in cand cate un amv...
Sper sa va placa si sper ca nu v-am plictisit avand in vedere ca am pus destule, dar logic nu pe toate mai aveam  :lol!: 
Sus In jos
 
Evolutia mea pe Youtube...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Creatiile voastre :: Videoclipuri-
Mergi direct la: