NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hello! Yun Hee is right here!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Shin Minha

Shin Minha


Mesaje : 6
Data de inscriere : 12/12/2013
Varsta : 33

Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 12:57 pm

Salutare!!!

Numele meu este Andreea si am 22 de ani(in curand 23 Very Happy )
Sunt o persoana prietenoasa si tot timpul zambareata Very Happy
Culoarea mea preferata este verde.
Ador sa scriu atat povesti, cat si poezii Very Happy. Pana in prezent am peste 10 poezii scrise si doar o poveste terminata. Cele neterminate sunt destul de multe, dar pe viitor le voi termina si pe acelea:D
In prezent lucrez la o poveste. Yun Hee este numele personajului principal si inseamna floare de lotus.
Imi place foarte mult sa desenez. Este o activitate care ma relaxeaza foarte mult. Daca aveti vreun anime preferat si doriti sa va fac un desen, imi puteti trimite un mesaj si se rezolva Wink
Ah! Legat de anime! Anime-ul meu preferat este Sailor Moon.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iubesc K-Pop-ul, in special trupa mea de suflet  ❤ 2PM ❤ !
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cam atat despre mine. Sper sa ne intelegem bine si daca aveti si alte intrebari le astept cu mare placere! Wink
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 12:58 pm

Buna Andreea!
Ma bucur ca ti-ai facut cont cum ti-am si zis, vei scrie un fic?
Despre Naruto ma refer :)
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 12:59 pm

Wow calumea cineva mai mare decat mine :)))
buna bine ai venit in lumea nebuniilor
eu sunt Temari  :lol!: 
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 1:00 pm

Sper ca ne vei arata cateva din creatiile tale :>
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 1:04 pm

Bine ai venit >;d<.
Care e cartea ta preferata?
Sus In jos
BerryHD

BerryHD


Mesaje : 166
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 1:06 pm

Vrei scrie un fic? Cu personaje originale sau inspirate de undeva?
Sus In jos
http://fantezism.wordpress.com/
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 1:18 pm

Temari te-as ruga sa iti stergi un mesaj.Ai double post.
Apropo, ea mi-a facut acele desene :)
Sus In jos
Shin Minha

Shin Minha


Mesaje : 6
Data de inscriere : 12/12/2013
Varsta : 33

Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 1:23 pm

Ame. a scris:
Bine ai venit >;d<.
Care e cartea ta preferata?

Multumesc frumos de urare Wink :cheers: 
Greu de spus!Very Happy
Am ramas placut surprinsa cand am citit cartea "Imparateasa" de John Burnham. Este vorba de o fata, care nu facea parte dintr-o familie nobila, care ajunge sa fie sotia unui print japonez. Din pacate fata este tratata foarte urat de catre familia printului. Peste cativa ani din postura de imparateasa, pentru a nu fi calcata in picioare de catre oamenii politici, va incerca sa-l puna pe tron pe fiul ei.
Iti recomand, de asemenea si seria The Sword of Truth. Inca nu am reusit sa citesc toata seria, pentru ca sunt 13 carti, iar la noi in Romania nu se gasesc :(.

BerryHD, pe viitor incerc sa fac un fan fic legat de povestea lui Sailor Moon. M-a fascinat de mica povestea ei, dar voi incerca si cu personaje originale sa fie si un fan fic care sa imi poarte amprenta:D
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 1:30 pm

Yun Hee a scris:
Ame. a scris:
Bine ai venit >;d<.
Care e cartea ta preferata?

Multumesc frumos de urare Wink :cheers: 
Greu de spus!Very Happy
Am ramas placut surprinsa cand am citit cartea "Imparateasa" de John Burnham. Este vorba de o fata, care nu facea parte dintr-o familie nobila, care ajunge sa fie sotia unui print japonez. Din pacate fata este tratata foarte urat de catre familia printului. Peste cativa ani din postura de imparateasa, pentru a nu fi calcata in picioare de catre oamenii politici, va incerca sa-l puna pe tron pe fiul ei.
Iti recomand, de asemenea si seria The Sword of Truth. Inca nu am reusit sa citesc toata seria, pentru ca sunt 13 carti, iar la noi in Romania nu se gasesc :(.

BerryHD, pe viitor incerc sa fac un fan fic legat de povestea lui Sailor Moon. M-a fascinat de mica povestea ei, dar voi incerca si cu personaje originale sa fie si un fan fic care sa imi poarte amprenta:D

Dar fic Naruto nu faci?Very Happy
Sus In jos
Shin Minha

Shin Minha


Mesaje : 6
Data de inscriere : 12/12/2013
Varsta : 33

Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 1:36 pm

Cu siguranta voi face si un fic cu Naruto. WinkVery Happy
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 1:51 pm

Yun Hee a scris:
Cu siguranta voi face si un fic cu Naruto. WinkVery Happy
Oho... 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitimeVin Dec 13, 2013 8:05 am

Bine ai venit>;D<
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hello! Yun Hee is right here! Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Yun Hee is right here!   Hello! Yun Hee is right here! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello! Yun Hee is right here!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Comunitate :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: