NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 SasuSaku DoujinshiRO

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

SasuSaku DoujinshiRO Empty
MesajSubiect: SasuSaku DoujinshiRO   SasuSaku DoujinshiRO Icon_minitimeSam Dec 14, 2013 12:12 pm

Mi-am facut canal special, va aparea un episod special in fiecare saptamana, mai exact vineri.

Eu cred ca acest doujinshi e cam...deocheat ca sa zic asa...
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

SasuSaku DoujinshiRO Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku DoujinshiRO   SasuSaku DoujinshiRO Icon_minitimeSam Dec 14, 2013 2:10 pm

Da, e putin pervers:-?.
Mi se parea dragut Sasuke pana pe la minutul 3.:))
Astept vinerea viitoare >;d<.
Edit:Prima oara cand l-am vazut, aveam 11 ani si credeam ca o violeaza :))), ca zice a ''No, no.." si ce mai zicea ea :)))
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




SasuSaku DoujinshiRO Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku DoujinshiRO   SasuSaku DoujinshiRO Icon_minitimeDum Dec 15, 2013 1:49 am

Si fic-urile si videoclipurile tale sunt asa de...perverse:)) I like it  bounce
Deobicei perversitatea mea e cenzurata, nu-mi place sa spun numele...organului genital ca sa zic asa :).
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

SasuSaku DoujinshiRO Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku DoujinshiRO   SasuSaku DoujinshiRO Icon_minitimeDum Dec 15, 2013 10:14 am

Mai, da ce melodii ai pus! Minte perversa?neah, e chiar bine. Sa mai faci, o sa ma abonez la tine mai tarziu cand intru pe cont :3
Trebuiau sa fie melodii in romana, deci decat sa bag Umflatu XXL, Ghici cine si alte rahturi, am ales-o pe Loredana, care sincer imi place.Iar a doua melodie e de la "Secretul Mariei", telenovela copilariei mele...(Mda, ce fel a sunat asta :).
Sus In jos
Continut sponsorizat





SasuSaku DoujinshiRO Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku DoujinshiRO   SasuSaku DoujinshiRO Icon_minitime

Sus In jos
 
SasuSaku DoujinshiRO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SasuSaku Doujinshi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Creatiile voastre :: Videoclipuri-
Mergi direct la: