NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Memories of a Cherry Blossom+16

In jos 
+3
Ame.
SweetDeea
Sherry ♥
7 participanți
AutorMesaj
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeLun Dec 09, 2013 9:17 am

Sakura P.O.V :


O poveste ca a mea nu ar trebui niciodata spusa, ramanand ascunsa intr-un abis negru, ramanand in uitare, desi nimic nu incepe din senin, ci de la varsta de doisprezece ani, atunci...am tras aer in piept si am spus nistre mici cuvinte insignifiante pentru el..."Te iubesc asa de mult!Te rog...doar ia-ma cu tine", n-am putut auzi decat un multumesc, nimic mai mult, iar totul in ochii mei verzi s-a intunecat,  el a plecat...mama-mi spunea ca am viata in ochii, pot sa conduc apa, sa fac sa creasca pamantul si sa indoi lemnul nici eu n-am inteles, pana acum.Iubirea este un concept strain pentru mine, il asociez des cu durerea si cu lacrimile, impletindu-se intr-un amalgam de sentimente.A trecut un an, nimic...cine mai avea chef sa se aranjeaza sau sa isi vopseasca buzele rosii sau sa atraga atentia asupra altor baieti , inca un an, nimic...anii treceau, speranta mea pierea din ce in ce mai mult, pana cand "Realitatea" mea, a devenit doar un vis, pana intr-o zi.

-Sakura-chan!Sakura-chan!Nu ai uitat nu e asa?Imi dau la o parte parul meu rozaliu ca floriile de nectarin si ma uit destul de buimaca in jur, era doar Naruto, ii spun sa ma lase sa dorm, dar el mi-a spus sa cobor pana jos doar pentru o scurta perioada de timp, ah..am uitat astazi este dansul primavarii, m-am ridicat cu o urma de regret in mine, pentru-ca...astazi este ziua lui, singurul om care m-a ranit atat de mult, parul lui negru, iar ochii de o asemenea culoare, ochii care nu i-am mai vazut vreme de trei ani...speram ca se va intoarce in tot acest timp, dar pana la urma, a devenit doar o fantezie, nimic mai mult.Ma ridic si-mi iau din dulap un kimono rosu, am jurat ca nu voi mai purta niciodata culoarea asta, culoarea pasiunii, pentru mine este tot una cu durerea.
                                      ***
In acea noapte, am simtit cu adevarat cat de vulnerabila sunt si cat de proasta sunt totodata.Insfarsit...acasa, urc obosita catre camera mea, casa era goala, n-am mai suportat sa-i fac sa se intristeze odata cu mine asa ca mi-am luat lucruri si am plecat.Merg de parca sunt telechidata, nu eram obosita, doar vroiam sa se termine odata ziua asta nenorocita, ajungand aproape de camera mea un impuls mi-a zis sa nu deschid, am deschis usa si m-am lipit de peretele rece, alunecand putin cate putin, corpul meu inghetase, iar corpul imi tremura.Fata mea nu schita nimic doar uimire cu o urma de tristete in privire, respiratia mi s-a accelerat cu siguranta, era cel mai mare cosmar al meu, chiar in fata mea Sasuke Uchiha, parul lui negru cadea usor pe chipul lui,  iar ochii lui negrii ma examinau din cap pana-n picioare, un pas...puteam sa ii aud pasi asa de clar, dar corpul meu vroia sa plece si totusi...nu puteam sa plec, inca un pas venind spre mine, simteam cum un amalgam de sentimente printre ele si ura imi invada trupul,  ochii mei ii priveau fiecare miscare, fiecare gest.Dupa cativa pasii el s-a apropiat de mine, corpurile noastre erau asa de aproape...el s-a aplecat sa imi spuna la ureche, "Nu-mi spui la multi ani?".Un nod in gat mi s-a format, nu puteam zice nimic, era asa de aproape de mine...puteam simti ca-mi mangaie piciorul spunandu-mi totodata la ureche "Nu te-ai schimbat foarte mult...asta  e bine", vocea lui raspuna in mintea mea, ca o orchestra de viorii, inima mea a inceput sa bata atat de tare, iar el era atat aproape de mine incat a putut auzi, un mic zambet pervers i se tencui pe chipul sau.Lundu-ma de talie, iar apoi intorcandu-ma cu spatele la el...fara sa imi dau seama un strat din kimono-ul meu disparea, iar cu fiecare strat dat pe jos simteam ca mor...ca ma sufoc, cand a ajuns la ultimul strat m-am aruncat in genunchi.


-Te rog...nu face asta.Un mic suspin mi-a scapat printre buze.N-am putut auzi de cat un "Hmm...", iar apoi am simti ca bratele lui ma cuprind si fara sa-mi dau seama sunt aruncata in pat.Niciodata nu mi-a fost mai frica, spatele meu era gol, iar eu tineam mica bucata de material la pieptul meu, cu fiecare pas pe care il facea, ma simteam mai jalnica, mai penibila, iar eu nu putea face nimic..o  lacrima mi s-a scurs pe obraz, iar apoi inca una, fara sa-mi dau seama fata mea era inundata deja...nici macar sa vorbesc.El era peste mine soptindu-mi :

-Heh...trebuie sa ma multumesc cu atat, poate maine, stau in sat cateva zile si aveam de cand sa ma distrez.Ah...Sakura, daca ai de gand sa spui cuiva ce s-a intamplat poti fi sigura ca iti voi omora prieteni, pe maine...el a spus asta, iar apoi a plecat, vroiam atat de mult sa urlu, dar n-am facut-o.Iubirea nu-mi este menita..dar in clipa aia m-am simtit calcata in picioare de ea, fara mila.




Cine vrea next, comuri, macar 1  :study: .:)
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 9:21 am

Foarte fain Very Happy Tine-o tot asa ^.^
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:02 am

Frumos, sa-l continui...bafta Wink :o3
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:10 pm

E foarte interesant fic-ul tau:>. Astept next-ul, sper sa ma anunti.
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:26 pm

Hello Mina!
Am adus next Very Happy
Nu uitati daca dati comm, eu va anunt Very Happy
Sakura P.O.V :

In acea noapte, eram atat de aproape sa-mi pierd cel mai de pret lucru pe care il am.A doua zi observasem ca plouase, cerul plangea la fel ca mine.Fiecare lacrima pe care o varsa el,  eu mi-o stergeam cu bucatica de material rosie, atunci am jurat sa nu mai port un kimono de ziua lui.
Fara sa-mi dau seama, noapte furtunoasa trecuse.Aceleasi cuvine rasunau in minte mea, facundu-ma sa-mi ies din mintii, nu eram in stare nici macar sa ma ridic in picioare, eram jalnica.Frica imi crestea, curgea prin vene odata cu sangele, corpul meu tremura, eram inghetata nu puteam sa misc niciun muschi.Stateam nemiscata in aceiasi pozitie, nu aveam puterea sa ma ridic ma simteamd e parca imi daduse lovitura finala nici o particica din corpul meu nu vroia sa ma asculte."Hmm", acest simplu cuvant nu vroia sa iasa din mintea mea odata cu vorbele lui grele.M-am ridicat in sezut gafaind, aruncand prin camera acel lucru si strangand cat pot din pumni, cuprinzand cu pumnii cearceaful alb imaculat in care puteam...nu, nu vroiam sa ma gandesc la acel lucru.Fiecare pas pe care il faceam, era de parca calcam pe cioburi de sticla, intr-un final am cazut izbidu-ma puternic de parchet.Eram patetica.
In cele din urma ma ridic gafaind si ma sprijin de dulap, durea al naibii de tare...cel pentru care mi-as fi dat si viata asta mizerabila pe care o traiesc, sa-mi faca una cu asta.Ura mea crestea considerabil. 
Era un sentiment nou pentru mine, dar totodata absolut inutil.Ma imbrac cu un tricou mov cu un mic decolteu un "U" si iau o pereche de pantaloni scurti negri, o pereche de sandale negre si asta eram.Imi pieptan parul pe care il prind la spate intr-o coada de cal.
  
***
-Sakura-chan, s-a intamplat ceva?Nu te-am vazut toata ziua, in plus nu pari in apele tale.Blondul ma privea constant cu ochii lui mari albastri ca marea.
Nu, nu s-a intampalt nimic!Incearca sa nu te mai ti dupa mine atata!I-am taiat-o, dar n-a fost din adins, doar...n-am vrut sa il ranesc, pe niciunul dintre ei.
-Sakura, nu trebuie sa te unfli asa!El doar a pus o simpla intrebare!O intrebare pe care l-ar fi costat viata, viata tuturor. 
-Eu doar...lasati-ma in pace!Am pufnit dispretuitor, intorcandu-ma cu spatele la micul meu grup de prietenii.Naruto mi-a aruncat un zambet, iar apoi imi arunca o replica putin confuza "Inca nu s-a terminat".Nu intelegeam, stia?Desigur ca nu!Nu am apucat sa stau prea multi printre ei, caci o durere considerabila imi apasa spatele, am scos un mic tipat ascutit, abia m-am putut abtine sa nu trimit salutari mamei lui, pentru cel care m-a lovit atat de tare.Mi-am intors capul spre dreapta, era Hinata, n-am mai vazut nimic deoarece un pumn a facut contact cu stomacul meu, facandu-ma sa cad in genunchi, ce naiba s-a intamplat cu ei?Respir adand, pentru a putea sa respir, caci respiratia mi-a fost taiata.Eram epuizata total din cauza "Vizitei" de aseara, pe deasupra eram nervoasa deoarece cei pe care vreau sa ii protejez atat de mult, ma...ranesc atat de tare, kisama!Privind situatia din exterior, nici aici nu stateam absolut de loc pe roze, toata lumea se uita cu ochii rugatori la mine, iar eu aveam mainile legate, nu puteam face nimic.Ultima lovitura a Hinatei a fos decisiva.Am cazut pe pamantul rece scancind de durere si inchizandu-mi ochii. 


***

Mi-am deschis incet ochii clipind des, o vedeam doar pe Hokage.Mi-am dat seama in cele din urma ca sunt intr-un spital, ce naiba au de gand acesti nerecunascatori sa faca cu mine?Am simtit ca pot sa respir din nou. 
-Sakura...trebuie sa vorbim.Vocea ei feminina rasunase in capul meu , la auzul acelar cuvinte pe care sincer nu vroiam sa le aud.Aceasta le face celorlalti semn sa plece si se aseaza pe scaun, picior peste picior, tipic tie, Tsunade. 
-Am auzit anumite zvonuri ca Sasuke Uchiha a fost in sat, Sakura, ai vorbit cu el?Intrebarea acea pe care am auzit-o era ca un junghi in stomacul meu, sa ii aud numele din nou... 
-Sasuke...a fost in sat?M-am prefacut surprinsa, pentru-ca nu stiu ce s-ar fi intamplat daca as fi spus adevarul.Ea a iesit din camera si a spus decat "Prea bine...imi pare rau!"  
In acea zi am obserat ca sunt buna si la altceva si anume, sa mint.Imi paru rau de cea ce facusem, dar...corpul meu explodase de fericire cand am auzit acele cuvinte, din cauza bucuriei care s-a abatut asupra mea la auzul acelar cuvinte.Ea nu stia, probabil nu va afla niciodata.


***


Noaptea s-a asternut usor, eu tot in spital eram, loviturile Hinatei au fost atat de dureroase, heh brunet chiar stie cum sa le dea, nu?Demno...ma bucur ca in noaptea asta sunt aici, departe, departe de el.Pentru moment asta era tot cea ce-mi doream, nimic mai mult, ma simteam atat de protejata, pana cand.O adiere usoara de vant, a ajuns pana in camera mea, imi era asa somn, vroiam cu atata tarie sa dorm, inchid ochii mei mari si verzi si astept ca somnul sa puna stapanire pe mine."Heh", acea vocea masculina, inconfundabila pentru mine aparu in acea camera printr-un intuneric negru.
-Credeai ca poti scapa pur si simplu de mine?Wacada ne...nu sunt atat de prost, tu ar trebui sa ma cunosti cel mai bine, Sakura.Inima mea inghetase, iar pulsul meu la fel, nu eram obisnuita cu aparitile lui, cuvintele lui erau reci si cu o urma de dispret in ele.Nu intrezneam sa zic nimic, pana la urma si tacerea este un raspuns.El se apropia atat de incet de mine si s-a asezat pur si simplu langa mine.Dintr-o data, a inceput sa rada atat de batjocoritor la adresa mea.
-Sakura, esti atat de naiva si totusi...el s-a oprit la ultima parte unde ochii lui si-au schimbat privirea.Prieteni?Spune-mi, ce fel de prieteni sunt cei care te aduc in pragul mortii.Nu vroiam sa il privesc in ochii, mana lui stanga imi mangaia corpul, punandu-se peste mine.Limba lui s-a apropiat de gatul meu sarutandu-mil, din fericire se oprise.
-Nu, nu ar fi mult prea usor acuma, vreaus sa te vad cum suferi.Astea erau singurele vorbe pe care mi le-a adresat, iar apoi a disparut.
In acea noapte nu am putut dormi, m-am gandit doar la ultimele cuvinte "Vreau sa te vad cum suferi", nu vroiau sa-mi iasa din minte.
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:37 pm

A fost frumos capitolul, imi place cum descri. Astept urmatoarea parte >;d<.
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:01 pm

Imi place foarte mult ideea Very Happy Si abia astept nextul ^.^
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:23 pm

Foarte tare a doua parte, dupa cum a zis si Ame, descrii intr-un mod foarte frumos ~.~
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 5:00 am

Ah...Super tare:) Nu  mi-l pot imagina pe Sasuke atat de pervers... Dar uite ca ai facut-o tu in locul meu:)
Sus In jos
Foreign_Girl

Foreign_Girl


Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Anime World

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 6:08 am

^_^Abia astept urmatoarea parte!E frumos fan-ficul!
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 7:16 am

Cu totii o asteptam Foregin:)
Sus In jos
Kaede

Kaede


Mesaje : 3
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : În Narnia Bei`

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 1:18 pm

Oh , uh , ce ... Pervers >w<
Nu ma asteptam la mai putin de la tine xD
Vreau doar sa spun ca, desi ai unele greseli de tastare si de exprimare , imi place mult cum descrii :)
Ce sa mai zic ? Nu e chiar perfect , dar e aproape de perfect ^^ [perfectul ... ceva ce nu voi atinge niciodata :))]
Spor la scris !
Ja ne !

Edit de Sherry:Multumesc!Da stiu..sunt perversa tu ar trebui sa stii asta...tu si MiraJane1 :lol:
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 9:33 am

Nu uitati, cititi lasati comm, ca sa va pot anunta, vreau sa-mi ziceti parerea voastra despre ei in acest capitol.

~Capitolul 3~



Sakura P.O.V :



Eram aceasi stare, au trecut doua zile, doua zile in care toata lumea m-a intrebat ce am, nu am intraznit sa scot niciun cuvant.Cand se facea noapte incepeam sa plang fara sa ma opresc, Sasuke nu a mai venit la mine de doua zile.Dar...imi e frica, in momentul de fata era noapte, iar eu am inceput deja sa ma afund intr-o mare de lacrimi, cu fiecare lacrima pe care o varsam ma afundam tot mai mult, am sa ajung sa ma inec, poate ca o sa fie mai bine asa.Strang din pumni cat pot de mult si imi musc cu putere buza inferioara, lichidul rosiatic nu intarzie sa apara.Cand ma gandesc ca...maine va trebui sa port iar a cea masca cu toata lumea, sa zambesc si sa ma simt fericita, durerea mea e ascunsa dupa o masca alba cu buze rosii.
Nu ma simteam nici mai mult, nici mai putin decat praf in bataia vantului, atat.In mainile sale eu eram o marioneta, iar el papusarul.Pielea mea alba ca spuma laptelui, tremura din toate inchieieturile, de frica venirii lui.Mici suspine imi scapa printre buzele mele rosii trandafiri.Eram rece ca gheata, asta e tot ce imi doream sa ma imbolnavesc si sa raman aici, aici ma simteam cu adevarat protejata.



Ma uit la ceasul negru de pe noptiera, era doar ora unsprezece, timpul trecea foarte greu.Inchid ochii mei vestejiti, ma simteam o femeie frumosa pe dinafara, dar rece si urata pe dinauntru.Aud cateva voci
enervate, probabil asintentele : "Sakura Haruno?Arata bine, cred ca o vom externa maine!".La gandul ca voi fi externata maine, mici fiori pe sirea spinarii ma fac s-o i-au razna.Ma ridic cu grija din patul cu asternuturi albe si imi schimb aceste haine pe care le-am primit cand am ajuns aici.Parul meu roz ravasit era pana la sani, imi fac un coc si sar pe geamul din incapere.Merg cu pasi foarte mici, inca ma simteam foarte rau din cauza loviturii Hinatei.Mereu am admirat-o este forte frumosa, ea a fost singura, singura intreaga la minte sa nu se indragosteasca de Sasuke.Strazile Konahai sunt luminate de niste felinare, trec pe langa o banca, acea banca, urasc acea banca.Un amalgam de sentimente "Ma pun la pamant", dar eu trebuie sa-mi continui drumul.


Ajungand acasa, ma urc la mine in camera, in camera asta cand aveam doisprezece ani, am plans enorm de mult cu poza noastra in mana, poza echipei sapte.Vroiam atat de mult o baie, ea e singura capabila sa ma linisteasca in clipa asta,  incep sa imi dau jos pantaloni mei mov si acel tricou.Ajungand la sutien, simt doua maini pe sutienul meu.Tremuram, imi era al naibi de frica!Vocea lui m-a trezit:
-Ma intreb ce se intampla daca trag de asta.Spusese asta fara niciun pic de remuscare cu un zambet tampit tencuit pe chipul lui, fara sa mai stea pe ganduri ma lasa fara sutienul meu piersiciu.
Nu aveam puterea sa fac nimic, trebuia sa accept ca ma va viola, nu?Dar corpul meu nu accepta asta cu usurinta asa ca am incercat sa alerg pana la usa.El nu s-a deranjat foarte tare, ci doar a mers obisnuit 
cand ajung in dreptul usi si pun mana pe clanta, ma simt aruncata cu forta in pat.Eu punandu-mi mana peste sani.



-Haide Sakura, nu trebuie sa te rusinezi suntem colegi, nu?Vocea lui era foarte sarcastica, spunand asta cu o urma de dispret.Imi venea sa mor cand era de aproape de mine, in scurt timp era peste mine.Imi doream atat de mult sa vina cineva dupa mine, sa ma salveze, nimeni nu ma putea salva.Eram pierduta.Ma rugam, ma rugam sa se opreasca sa inceteze, nu ma simteam pregatita sa fac asta.
 

A inceput deja sa-mi sarute orice parte are chef, iar cu cealalta mana imi masa sanii.Nu mai ripostam, nu aveam de ce, inima lui era rece ca gheata, el nu era Sasuke, in ochii mei era un monstru.Isi baga doua degete in chilotei mei rosi de danteala, spre acel loc, deja imi venea sa urlu, brusc a doua lui miscare m-a facut sa urlu cat ma tin plamani."OPRESTE-TE!".Nu s-a oprit, a facut chinul mai dureros.


Ma zbat cu putere si reusesc sa ies din stransoarea lui, ies din camera si ma indrept catre baie, ma arunc in genunchi si ma izbesc cu putere de faianta, dar nu inainte de a incuia usa, stiam...stiam ca asta nu il va tine foarte mult timp asa ca continui sa fac ceea ce faceam.Adica sa ma rog, sa ma rog sa ma caute cineva, sa se faca zi, sa plece, sa nu poate deschida usa, orice!Zicand astea in capul meu ma arunc pe faianta albastra rece.Ii pot auzi pasi lui, vad cum clanta este miscata in sus si in jos, vazand ca este inchisa, o trage din balamale.
-Heh, poate ai avut o idee destul de buna venind aici.Spunand asta ma ia cu forta de mana si ma izbeste de perete, intorcandu-se la exact ce facea cand am fugit, dar nu inainte de a pune sa se umple cada, ma simteam fara putere, oricat am incercat sa folosesc din puterea mea, chiar si cu acea putere..daca nu ma concentrez, totul e in zadar.

De fiecare daca cand spuneam ca ma doare si cand ii spuneam sa inceteze, ii vedeam un zambet satisfacut pe fata lui, ochii lui negri se hraneau cu suferinta mea, incerca sa faca tot ce e posibil sa spun  ca ma doare, e bolnav!Ma ia in brate si ma pune in cada, inchizand apa, cada era foarte mare incapandu-ne pe amandoi, dar el era peste mine, de data asta eram amandoi dezbracati, era un sentiment de cosmar, simtindul pe el sarutandu-ma oriunde, mangaindu-ma oriunde...gandindu-ma ca la un moment dat...Acest lucru nu a intarziat sa apara, tip atat de tare incat ar fi fost imposibil sa nu ma auzi, imi pune mana la gura, continundu-si "Distractia", privind situatia din exterior, eram penibila.El era peste mine, "Distrandu-se" cu atata pofta, apa deja se facuse rosie, iar eu plangeam, imi doream atat de mult sa fie doar un vis!




Intrebari.
Spuneti ce intrebari ati avea sa spuneti personajelor.


Ultima editare efectuata de catre Sherry ♥ in Joi Dec 12, 2013 9:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 9:41 am

Genial fic-ul:>  La naiba cu Sasuke:-L. Imi place ca ai descris scena:>.Abia astept continuarea.
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 12:38 pm

Abia astept next-ul ^.^
Editat de Sherry:Atata stii sa scrii?Eu asa iti scriu la ficul tau?Sa vezi, daca mai vad eu un comentariu de genul asta, ce iti fac! 🎅 
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeSam Dec 14, 2013 5:41 am

Oh my god!!! Oficial, Sasuke e un pervers!!! Unul mare!! (Forever alone - Forever pervert)

Sa ma anunti de next:)
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeSam Dec 14, 2013 7:01 am

si urmatoarea parte tot asa sa fie, da?=)) si cat mai amanuntita , e genial fic-ul asta:))
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeDum Dec 15, 2013 4:38 am

Am o intrebare, ai mai postat undeva ficul acesta pentru ca stiu sigur ca l-am mai citit, dar nu stiu unde.. Da, pe sweet flirt.Nu Delia, pe Watt...nu l-am postat.
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitimeDum Dec 15, 2013 4:39 am

L-a mai postat si pe Sweet Flirt, si cred ca a zis ca l-a postat si pe Reclama.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Memories of a Cherry Blossom+16 Empty
MesajSubiect: Re: Memories of a Cherry Blossom+16   Memories of a Cherry Blossom+16 Icon_minitime

Sus In jos
 
Memories of a Cherry Blossom+16
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Fan Ficuri :: Fan Ficuri in desfasurare-
Mergi direct la: