NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hellău, sweethearts

In jos 
+3
Sherry ♥
TTemari
Zieliński
7 participanți
AutorMesaj
Zieliński

Zieliński


Mesaje : 13
Data de inscriere : 17/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Yaoiland

Hellău, sweethearts Empty
MesajSubiect: Hellău, sweethearts   Hellău, sweethearts Icon_minitimeMar Dec 17, 2013 11:41 pm

Mă bucur să vă cunosc. Sunt încântată, de fapt. Nici nu mai contează cum am aflat de al vostru forum. Am auzit că mulţi mă ştiţi, eu fiind o colindătoare şi apărând pe destule forumuri. Numele meu real este Damaris, dar în viaţa virtuală aş prefera să fiu cunoscută ca Zoella Elizabeth Carter.
Îmi place să mănânc. Asta e mereu pe lista "De făcut foarte mult" a zilei. Cred că dacă ar veni sfârşitul pământului, eu aş fi prinsă mestecând grisine sau ciocolată.
Am paisprezece ani. Scriu ficuri şi citesc - doar dacă mi se par interesante - dar nu mai am chiar atâta timp ca înainte de citit, deci dacă îmi ia prea mult să le citesc pe ale voastre, sorry.
Îmi plac ştrumfii. Îmi plac inorogii. Nu-mi place apa minerală - bastard - şi mie chiar, dar chiar mi se pare mai bună finetti decât nutella. Poftim, am zis-o. Păcat de moarte.
Oricum, bine am venit la voi.


Ultima editare efectuata de catre Zieliński in Mier Ian 01, 2014 4:44 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Hellău, sweethearts Empty
MesajSubiect: Re: Hellău, sweethearts   Hellău, sweethearts Icon_minitimeMier Dec 18, 2013 1:39 am

Buna si bine ai venit in lumea lui Naruto :3
Eu sunt Temari
Te pricepi la desenat? daca da, abea astept niste mici lucrari de ale tale Very Happy
Nici eu nu beau apa minerala, o prefer pe aia de izvor plata si gustoasa Very Happy
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Hellău, sweethearts Empty
MesajSubiect: Re: Hellău, sweethearts   Hellău, sweethearts Icon_minitimeMier Dec 18, 2013 4:35 am

Buna, buna!
Ma bucur ca te afli aici "Printre noi", imi place fan fic-ul tau Very Happy

Mie-mi place apa minerala...:))
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Hellău, sweethearts Empty
MesajSubiect: Re: Hellău, sweethearts   Hellău, sweethearts Icon_minitimeMier Dec 18, 2013 5:29 am

Si mie imi place apa minerala, defapt doar apa minerala beau:-??.
Bine ai venit >;d<.
Sus In jos
BerryHD

BerryHD


Mesaje : 166
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

Hellău, sweethearts Empty
MesajSubiect: Re: Hellău, sweethearts   Hellău, sweethearts Icon_minitimeJoi Dec 19, 2013 1:12 am

Bună Zoella, cred că nu maai trebuie să îți zic cine sunt eu pe celălalt forum, că am acelasi nickname. :3
Sus In jos
http://fantezism.wordpress.com/
Vizitator
Vizitator




Hellău, sweethearts Empty
MesajSubiect: Re: Hellău, sweethearts   Hellău, sweethearts Icon_minitimeJoi Dec 19, 2013 1:16 am

Buna, bine ai venit:o3
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Hellău, sweethearts Empty
MesajSubiect: Re: Hellău, sweethearts   Hellău, sweethearts Icon_minitimeSam Dec 21, 2013 9:46 am

Bine ai venit:)

Nici eu nu suport apa minerala!! Imi place descrierea ta:) Sper sa te distrezi, si sa iti placa forumul nostru.
Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

Hellău, sweethearts Empty
MesajSubiect: Re: Hellău, sweethearts   Hellău, sweethearts Icon_minitimeSam Dec 21, 2013 12:30 pm

ni eu,nici sucurile acidulate nu-mi fac bine Very Happy 
unde imi sunt manierele,,Bun venit!!!'' Very Happy 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hellău, sweethearts Empty
MesajSubiect: Re: Hellău, sweethearts   Hellău, sweethearts Icon_minitime

Sus In jos
 
Hellău, sweethearts
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Comunitate :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: