NarutoFanFic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
NarutoFanFic

Fan ficuri Naruto/Naruto Shippuden/Anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Prostitution and Love+16

In jos 
+9
DeyaDely
Bieber
Foreign_Girl
TTemari
BerryHD
Teiko
Ame.
SweetDeea
Sherry ♥
13 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:56 pm

Hello mina!Daca il mai vedeti pe un forum, desi il am pe 2...sau 3, oricum e al meu.Eu sunt aici, fic-ul e aici...ce mai asteptam?
~Chapther 1 ~

                                                             
Sakura :

Lacrimile mele amare alunecau incet pe , iar apoi izbandu-se
de asfaltul rece si murdar, de ce mi-a facut asta?Mai bine spus de ce ne-a
facut-o?Acum suntem doar mina lui de aur, demnitatea mea este calcata in
picioare.Ochii mei de inger se stinsesera la aflarea vestii.Buzele mele
prinsera un gust amariu probabil de la lacrimile care nu incetau sa curga din
ochii mei verzi asemenea florei, dar floara nu mai este in ochii mei, ci doar
un astru stins.


Pielea mea alba ca spumea laptelui era murdara, de rusine si de lacrimile mele amare care
nu incetau sa se plimbe pe trupul meu firav si speriat, totodata.Parul meu era
ravasit, o claie care nici nu zici ca ar fii fost vreodata spalat, iar restul erau
in aceiasi stare.
Probabil calacrimile incercau sa-mi spele corpul de rusine si dezamagire, dorinte si vise,
spulbera-te intr-o zi si o noapte.
Ma uitam la celelalte fete care erau unele mai speriate ca
mine.Movalia de langa mine plangea ca si mine in hohote si intreba “ De ce?”,
dar nu pot judeca, eram in aceiasi situatie.

Obraji mei capatau o nuanta rosiatica, iar fata mea se tot inrosea.Langa mine era o balta
de lacrimi si suspine.Amaraciunea din sufletul meu era nemarginita, intunericul
abisal din inauntrul meu era nemarginit.Ma simteam singura intr-un ocean de
lacrimi care nu se mai termina cu fiecare lacrima ma afundam tot mai mult, dar
in ritmul asta nu voi iesi niciodata de aici voi ramane blocata.Movalia vine
inspre mine, iar ea ma ia in brate si ma intreaba “Ce-o sa se intample cu
noi?”Ma uit la ea cu ochii asemenea unei caprioare si tot odata cu un strop de
speranta in ei, iar eu ii raspund sec ca “Vom trai si vom vedea!”.Fusta mea era
facuta franjuri sfasiata, iar lenjeria intima lipsea.



I
mi strangeam genunchi la piept nevrand sa mai traiesc, dar
familia mea?Soarele pentru mine nu va mai rasari de acum in colo voi trai in
intuneric.Incet,
incet am inceput sa am mici fiori pe sirea spinari, iar pielea mi se face de
gaina, frica pune stapanire pe mine, iar suspinile nu se mai terminau,
lacrimile care se izbeau incet de ciment formand o balta nu se mai opreau la
orice gand aveam.Daca evadam?Familia mea avea de suferit, mama mea, fratiorul
meu mai mic…
Totul se naruie de azi, nu stiu ce sa fac!Orice fata din camera dorea sa nu se fi uracat
in acel autobus, autobuzul mortii.Lacrimile mele reci, imi mangaiau vanataile
provocate de o bataie “buna”.Imi puneam pumni pe fata mea, iar apoi lovindu-se
de lacrimi.Tusesc intruna probabil de la cate lacrimi si suspine am indurate.


Un concurs mi-a adus atata nefericire de nu ma mai recunosc,
imi pierd controlul!Ma ridic si ma uit la coapsa mea.Erau mici firicele de
sange, m-am intins dupa chilotei mei sa ma sterg.Imi trag o palma, crezand ca
este un vis, dar totul este real, totul.Durerea si amaracinea este
adevarata!Usa s-a deschise, iar asa zisi “sefi” au intrat sa isi vizualizeze
“marfa”.


“Nu ne poti face una ca asta!”Se aude din “prada” lor de feta, iar apoi in barbat brunet cu ochii negri, asemeni iadului in care va putrezi, iar parul de aceasi culoare
asemeni dureri din sufletul meu.El incepe sa rada, iar apoi spune un scurt si
sec “Nu pot?”Isi cheama budyguarzi care mau violat si spune ca trebuie sa
execute o persoana.Ei scot un pistol din buzunar, iar apoi se uita la mine si-mi
spune: “Ti-a venit sfarsitul, papusica!”Asta imi e sfarsitul?Decat sa ma culc
cu mii de barbate mai bine omorata ca un caine1Cum am ajuns aici?Sa spunem ca
acel concurs de frumusete, nu era un concurs, ci mai degraba cautau cele mai
“bune” fete pentru…prostitute.


“Vino la mine!”Imi spune el, ma ridic incet cu pasi mici si apasati imi fac loc prin fete.Ma duc pana
la el, iar apoi aud un pistol incarcat si acel sunet
asurzitor…
Pun next-ul maine, daca vad 2-3 commuri Very Happy
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 12:59 pm

Foarte deep, sunt curioasa cine sau ce o salveaza :)
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:06 pm

Deci, chiar imi place cum descri, dar am mai zis asta. Ideea e interesanta si atragatoare:>. Astept urmatorul capitol.
Sus In jos
Teiko
Admin
Teiko


Mesaje : 20
Data de inscriere : 07/12/2013
Varsta : 27

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 1:16 pm

Profunda... imi place. O idee foarte interesanta, si cred ca si originala. Deabia astept urmatorul capitol.
Sus In jos
https://narutofanfic.forumgratuit.ro
BerryHD

BerryHD


Mesaje : 166
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:50 pm

Hei.

O chestiune, poți să scrii normal, centrând se pierd începuturile unor propoziții pe un rând și arată nașpa.
Îmi place că pui spațiu după semnele de punctuație și ortografie. Ai unele greșeli de tastare care se pot remedia imediat.
Nu prea am ce părere să-mi fac, pentru că o fost scurt, dar pot spune că nu m-am plictisit, e frumos scris.

Păcat totuși că este cu personaje din Naruto. N-am nimic cu anime-ul și așa, doar că, dintr-o comoditate de a nu mai contura personajele, începem să le folosim pe aceastea care devin răsuflate, părerea mea.

Succes în continuare.
Sus In jos
http://fantezism.wordpress.com/
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 2:52 pm

:( sper sa nu o omoare foarte misto si calumea lucrat Very Happy
Succes  :cheers:  bounce 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:16 pm

Bine lucrat , e foarte frumos, asteptam urmatoarea parte:o3
Sus In jos
Foreign_Girl

Foreign_Girl


Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Anime World

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 5:55 am

E frumoasa ideea.Mult succes la urmatoarea parte!
Sus In jos
Bieber

Bieber


Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/12/2013
Localizare : Canada(i wish).

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 6:13 am

Interesant și original. Aștept next ~
Sus In jos
DeyaDely

DeyaDely


Mesaje : 203
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Brasov

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 7:23 am

O...M-ai lasat cu gura cascata...Nu stiu ce sa zic...E doar super tare, multa descriere, figuri de stil, ce sa mai lungim?? O mica opera de arta.

Abea astept sa vad daca o omoara sau nu !!
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 8:26 am

Am revenit!Berry, marturisesc ca atunci cand am vazut "Naspa", fara sa citesc, jur ca mai aveam putin si cadeam de pe scaun, am sa postez capitolul asta azi si urmatorul luni, promise >3.
Scrieti un comm si anunt Very Happy
Imi pare enorm de mult pentru greseli, e scris la 12-13 ani si nu prea dadeam 2 bani sa fie scris corect.


~Chapter 2~

Why me?

Sakura P.O.V :


“Vino la mine!”Imi spune el, ma ridic incet cu pasi mici, dar apasati si imi fac loc printre fete.Ajung fata in fata cu el, respiratia mea era accelerata, iar palmele imi transpirau, sfarsitul avea sa-mi fie aproape, iar eu nu am apucat nici macar sa conduc, dar tot ce-am “cladit” cu grija s-a spulberat intr-o singura zi.Ajung fata in fata cu el, el citeste cu atata usurinta teama din ochii mei.Imi spun in soapta “Sa terminam cu asta!”Ma asez in genunchi, asteptamdu-mi sfarsitul.O lacrima rece mi se prelinge, iar apoi se scurge incet pe obrazul meu alb ca o cupa de crin, oricat te-ai uita la ea, nu ii poti gasi imperfectiuni, toate detalile sunt sculptate de natura.Ma pun in fata lui, iar el fiind ridicat in fata mea. Ma pun in genunchi pe cimentul rece, inchizandu-mi ochii, iar apoi aud un pistol incarcat, iar apoi, "trag cu ochiul" si il vad pe el zambind satisfacut.Imi intind capul cu zece grade, iar apoi ii spun rautacios, dar sec in acelas timp “Ne vedem in iad!”Inchid ochii, trag aer in piept, iar apoi imi astept sfarsitul cu gratie.Imi pun primi doi dinti pe buze inferioara, iar apoi musc cu putere,  acel lichid rosiatic, mi se prelinge in jos, murdarindu-mi bluza putin mai lunga.Acel alb imaculat, asemeni perlelor.



“Monstrul”, lasa pistolul langa mine, iar apoi se apleaca pe vine, iar apoi imi sopteste incet la ureche “Doamnele intai!”Spunand asta, se ridica in picioare lund pistolul, iar apoi aud cum este incarcat.Glontul trece printr-o fata roscata ocolindu-ma, dar cum?Ce, de ce?Toate intrebarile imi umblau prin cap, cautandu-si fiecare raspunsul, imi pun man ape tample, iar apoi masez usor.Dar toate incercarile aduc un singu rezulatat “nimic”.Isi scoate din buzunar o tigara si o bricheta unde se intoarce in spre mine, ochii lui abisali ma priveau satisfacut uitandu-se la decolteul meu, mic, dar usor de observat.Isi aprinde “viciul”, iar apoi il duce la gura.Scuipand fumul “toxic” in spre mine, iar apoi il alibereaza pe fata mea speriata, uitandu-se mirat.Incep sa tusesc aceel fum, isi cheama budy-guarzy si spun ca vrea sa ma “incerce”Sa ma incerce?Dintr-o data ma prind, iar apoi incep sa plang si sa zbier, iar apoi sa-l implore sa n-o faca, iar el spune mangaindu-mi piciorul .


-Daca esti buna la ce-mi place mie, poate te voi elibera!Spuse el,uitandu-se la coapsele, iar apoi la sani mei bine conturati.


Ce?Eu, eu nu am mai facut-o doar o data cand am fost violate de “namilele” astea, atat, dar ce sperante am eu sa fiu eliberata?Sansele mele sunt la fel de mari ale unui iepure care se bate cu un cal.Incep din nou sa plang, lasand micile perle la iveala.Eram plina de lacrimi, palida nici nu mai stiam de mine.Toate fetele se uitau urat la mine, inclusive movalia de mai devreme, era geloasa?Asta imi pasa mie?Imi tin genunchi lipti de piept, izbintuse de sani, iar apoi lacrimile alunecau incet pe cele doua picioare ale mele, incercand sa-mi spele rusinea.Coaja era prea mare ca sa fie spalata doar de cateva lacrimi.Parul meu s-a lipit de fata mea lunguiata.Ma ridic putin in picioare, unde doi budy-guarzy ma conduc in camera “osptaliera”.


Eu fiind aruncata pe pat, asteptandu-mi “chinul”, el e un expert in a face dragoste cu multe femei, dar eu?Eu voi obosi dupa primele cinci minute, iar apoi v-a trebui sa ma prostituez, eu si celelalte fete sa ii umplem obsedatului asta conturile in banci, de ce?Ochii mei de inger nevinovat, incep sa lacrimeze, lacrimi?Pentru ce sunt facute?
Se apropie, ii pot auzi pasi mari plini de nerabdare, iar inevitabilul se produce el vine in camera joasa cu un bat, dar slab luminata unde se aproprie de mine incepand sa ma sarute tandru, atingandu-ma pe orice parte a corpului are chef el, de ce?M-am saturat de lacrimi!M-am saturat de tristete!O simt de putin timp, dar déjà imi doresc sa n-o fii simtit vreodata.


Peste 2 ore…

Credeam ca am sa mor de chin, dar n-a fost asa, a fost...bine m-am simtit bine…
Mireasma dimineti ne gaseste, eu fiind peste el uitandu-ma la corpul lui bine facut, iar apoi la el, cum dormea, era un inger, dar impielitat ca un drac.Parul lui ravasut era imprastiat in pat, pielea lui alba era destul de transpirata probabil de la…”joc,” cred.Chiar daca mi-a placut, eu imi vreau viata inapoi, eu sunt logodita, iar eu l-am inselat, cum o sa port povara asta in suflet?Cand o sa spun da in fata altarului, o sa imi amntesc cum noi doi gemeam de placere, iar atunci cand o sa fie noaptea nunti, o sa ii spun numele…Sasuke, un nume frumos pentru un barbat frumos.Ii simt respiratia calda fata in fata cu a mea.Trebuie sa ies de aici..incerc sa ma indepartez de pat, dar ma simt luata de gat, iar eu fiind sub Sasuke, dar el incepe sa ma stranga.Respiratia mi se ingreuneaza, palmele imi transpire, iar apoi aud “Te-am iertat o data, a doua oara nu se v-a mai repeta!”


Ultima editare efectuata de catre Sherry ♥ in Mier Dec 11, 2013 8:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Foreign_Girl

Foreign_Girl


Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Anime World

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 8:45 am

E epic!Ce pot sa zic...astept cu nerabdare continuarea!
Sus In jos
Ame.

Ame.


Mesaje : 376
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Fairy Tail:>

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 8:47 am

Ma indragostesc de fic-ul tau. E interesant, sunt curioasa sa vad ce se va intampla in continuare. Astept next-ul.
Sus In jos
TTemari

TTemari


Mesaje : 162
Data de inscriere : 10/12/2013
Localizare : in Sai

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 8:51 am

wow mai tu te inspiri de undeva asa? adică ai citit probabil cărți ca Perla Orientului si chestii din astea?:))
Sa stii ca într-un fel e si o dura realitate acolo xD...oricum nu-mi-l imaginam pe Sasuke asa de pervy si dur, dar tu l-ai conturat calumea + ca ador si decorul care îmi amintește de o carte xD
Succes in continuare ;D
Sus In jos
SweetDeea

SweetDeea


Mesaje : 39
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Narnia <3

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 8:58 am

Imi place foarte mult tema pe care ai ales-o :) Ma fascineaza situatiile in care victima incepe sa aiba sentimente pentru abuzator. Very Happy Abia astept continuarea :lol:
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:05 am

Sherry ♥ a scris:
Hello mina!Daca il mai vedeti pe un forum, desi il am pe 2...sau 3, oricum e al meu.Eu sunt aici, fic-ul e aici...ce mai asteptam?
~Chapther 1 ~
[cred ca puteai scrie in romana si tot o data ii putea da si un titlu, dar asta e optional]

                                                             
Sakura :
[daca ai de gand sa povesteti din perspectiva a mai multor personaje de obicei se pune P.O.V , daca vei povesti doar din perspectiva Sakurei nu e nevoie sa scri asta si la urmatorul capitol

Lacrimile mele amare alunecau incet pe[pe ce ?o.0] , iar apoi izb[i]ndu-se
de asfaltul rece si murdar, de ce mi-a facut asta?Mai bine spus de ce ne-a
facut-o?Acum suntem doar mina lui de aur, demnitatea mea este calcata in
picioare.Ochii mei de inger se stinsesera la aflarea vestii.Buzele mele
prinsera un gust amariu probabil de la lacrimile care nu incetau sa curga din
ochii mei verzi asemenea florei, dar floara[cred ca se scrie flora] nu mai este in ochii mei, ci doar
un astru stins.


Pielea mea alba ca spumea[se scrie spuma] laptelui era murdara, de rusine si de lacrimile mele amare care
nu incetau sa se plimbe pe trupul meu firav si speriat, totodata.[daca scri totodata nu se pune punct] Parul meu era
ravasit, o claie care nici nu zici ca ar fii[ar fi se scrie cu un i se scrie cu doi de i doar la imperativ afirmativ,conjunctiv prezent si viitorul format de la conjunctiv] fost vreodata spalat, iar restul erau
in aceiasi[se scrie aceeasi] stare.
Probabil ca[spatiu]lacrimile incercau sa-mi spele corpul de rusine si dezamagire, dorinte si vise,
spulbera-te intr-o zi si o noapte.[Putin ciudata expresia folosita de tine, dar originala]
Ma uitam la celelalte fete care erau unele mai speriate ca
mine.Movalia[Ah, nu exista cuvantul asta!Nu esti singura care face chestia asta!] de langa mine plangea ca si mine in hohote si intreba “ De ce?”,
dar nu pot judeca, eram in aceiasi[sti deja] situatie.

Obraji[i] mei capatau o nuanta rosiatica, iar fata mea se tot inrosea.[Ori ca i se inroseau obrajii sau fata tot aia e] Langa mine era o balta
de lacrimi si suspine.Amaraciunea din sufletul meu era nemarginita, intunericul
abisal din inauntrul meu era nemarginit.Ma simteam singura intr-un ocean de
lacrimi care nu se mai termina cu fiecare lacrima ma afundam tot mai mult, dar
in ritmul asta nu voi iesi niciodata de aici voi ramane blocata.Movalia[sti ce vreua sa spun] vine
inspre mine, iar ea ma ia in brate si ma intreaba “Ce-o sa se intample cu
noi?”Ma uit la ea cu ochii asemenea unei caprioare si tot odata cu un strop de
speranta in ei, iar eu ii raspund sec ca “Vom trai si vom vedea!”.Fusta mea era
facuta franjuri sfasiata, iar lenjeria intima lipsea.



I
mi strangeam genunchi la piept nevrand sa mai traiesc, dar
familia mea?Soarele pentru mine nu va mai rasari de acum in colo voi trai in
intuneric.Incet,
incet am inceput sa am mici fiori pe sirea spinari, iar pielea mi se face de
gaina, frica pune stapanire pe mine, iar suspinile nu se mai terminau,
lacrimile care se izbeau incet de ciment formand o balta nu se mai opreau la
orice gand aveam.Daca evadam?Familia mea avea de suferit, mama mea, fratiorul
meu mai mic…
Totul se naruie de azi, nu stiu ce sa fac!Orice fata din camera dorea sa nu se fi ur[ fara a , dar cred ca a fost din neatentia ca multe altele]cat
in acel autobus[se scrie cu z nu cu s], autobuzul[aici de ce ai scris corect? :]] ] mortii.[woow cam dura replica, dar imi place:> ]Lacrimile mele reci, imi mangaiau vanataile
provocate de o bataie “buna”.[plange cam mult Sakura asta!Chiar i-ai facut o personalitate nu gluma]Imi puneam pumni pe fata mea, iar apoi lovindu-se
de lacrimi.Tusesc intruna probabil de la cate lacrimi si suspine am indurate.
[puteai scrie si mai bine ultima parte]


Un concurs mi-a adus atata nefericire de nu ma mai recunosc,
imi pierd controlul!Ma ridic si ma uit la coapsa mea.Erau mici firicele de
sange, m-am intins dupa chilotei mei sa ma sterg.Imi trag o palma, crezand ca
este un vis, dar totul este real, totul.[saraca dupa ce ca a fost hartuita se loveste si singura o.0 ]Durerea si amaracinea este
adevarata!Usa s-a deschise, iar asa zisi “sefi” au intrat sa isi vizualizeze
“marfa”.


“Nu ne poti face una ca asta!”Se aude din “prada” lor de feta[branza feta? :]] stiu, stiu, dar nu m-am putut abtine], iar apoi in [what? o.0] barbat brunet cu ochii negri, asemeni iadului in care va putrezi,[deja il trimiti acolo fara sa il cunosti?Vai Sakura,chiar asa?] iar parul de aceasi culoare
asemeni dureri din sufletul meu.El incepe sa rada, iar apoi spune un scurt si
sec “Nu pot?”Isi cheama budyguarzi[sigur nu se scrie asa :]] ] care mau violat si [le] spune ca trebuie sa
execute o persoana.Ei scot un pistol din buzunar, iar apoi se uita la mine si-mi
spune: “Ti-a venit sfarsitul, papusica!”Asta imi e sfarsitul?Decat sa ma culc
cu mii de barbate[Barbate spala-ma pe spate:]] scuze din nou :]] ] mai bine omorata ca un caine1[Shift:]] ]Cum am ajuns aici?Sa spunem ca
acel concurs de frumusete, nu era un concurs, ci mai degraba cautau cele mai
“bune” fete pentru…prostitute.


“Vino la mine!”Imi spune el, ma ridic incet cu pasi mici si apasati imi fac loc prin fete.Ma duc pana
la el, iar apoi aud un pistol incarcat si acel sunet
asurzitor…
[Daca il aude si e constienta sigur nu a murit :]] ]
Pun next-ul maine, daca vad 2-3 commuri Very Happy

In paranteza patrata vei observa cateva greseli, poate am omis mai multe si cateva comentari retarde din partea mea :]]
In ansamblu e putin o harababura pe acolo felul cum povestesti, dar asta nu inseamna ca imi displace. Sakura e o plangacioasa exact cum o vad eu, iar "Movalia" [si cred ca sti de ce scriu asa] cu siguranta e Hinata. Dintre cele doua eu o favorizez pe Hina, dar nici Sakura nu imi displace. Descri binisor, iar ca inceput este destul de bine desi poti si mai mult. Sunt obisnuita cu liniuta de dialog nu cu ghilimelele, dar ma voi adapta dupa stilul tau. Ca o prima impresie e destul de okey. Observ ca ai postat si capitoul urmator, dar cum eu sunt inceata il voi citi si pe acesta imediat.

P.S sper ca nu te-am suparat cu mica mea critica.
Sus In jos
Sherry ♥

Sherry ♥


Mesaje : 192
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 24
Localizare : In pat, ce cald...

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:11 am

Doamne fereste!Eu, ador criticile, consider ca daca nu eram criticata probabil ca nu stiam sa fac nimic...adica sa descriu nu stiams sa descriu :) 
Stiu, am multe greseli...fic-ul e facut la 12-13 ani si de ce sa mint nu prea dadeam importanta sa scriu corect :)))
Multumesc din inima pentru critica!
EDIT:Am observat ca ai facut double-post, te rog stergel daca nu il sterg eu.
Sus In jos
Alexi

Alexi


Mesaje : 150
Data de inscriere : 09/12/2013
Varsta : 28
Localizare : Blood!

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:14 am

Ai, ai, ai rog admina sa imi stearga dublu post >.< netul merge extrem de prost si nu am ce ii face :
Gata!L-am sters eu :)

Sus In jos
Aname

Aname


Mesaje : 177
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 23
Localizare : undeva unde nu ma vei gasi...

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 9:33 am

E super imi place,defapt sti ca mie imi place ce scri ❤ Very Happy
Sus In jos
Teiko
Admin
Teiko


Mesaje : 20
Data de inscriere : 07/12/2013
Varsta : 27

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 10:08 am

Intr-adevar sunt destule greseli si ai face bine sa le corectezi de acum in colo, doar esti un exemplu! In rest foarte frumos! Bravo! Abia astept continuarea.
Sus In jos
https://narutofanfic.forumgratuit.ro
MiraJane

MiraJane


Mesaje : 2
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 27
Localizare : Magnolia

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 12:05 pm

Imi place mult ce ai scris aici. Ai un talent extraordinar. Prin felul cum transmiti emotiile fetelor, sunetele auzite de ele etc ne introduci in poveste. Ai ales o tema pe care foarte putini au curajul sa se lege de ea, iar tu te descurci foarte bine. Multa bafta in continuare!!! Astept next-ul! Very Happy
Edit:Ah, Mira sys, multumesc mult, mult!Nu stii cat inseamna asta pentru mine :)
Sus In jos
BerryHD

BerryHD


Mesaje : 166
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 12:47 pm

Mă bucur că mi-ai ascultat sfatul și ai lăsat pargraful normal. Acum sunt mai multe greșeli de tastare -.-. Uhh. Sunt fixată pe ele.

Nu-mi place că nu ai descris scena sexuală, că doar ai în titlu +16, așteptam și eu acțiune... Uff.
Urăsc personajele astea că nu-s originale, deci le detest și îmi vine să-mi trag pumni în cap că strică atâââât de mult lucrarea. Chiar mă dezamăgește cumplit.

Eh, oricum asta-i doar părerea mea. Nu am nimic cu tema sau lucrarea în sine, doar că personajele alea mă seacă pe mine.
Edit:Ma jur ca le corectez!Stiu nu sunt genul sa descriu as ceva...jur ca o sa fie descrise...ce personaje neoriginale?Budy-guarzy?:)))
Sus In jos
http://fantezism.wordpress.com/
Kaede

Kaede


Mesaje : 3
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 23
Localizare : În Narnia Bei`

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 7:51 am

Pai ... Nu mai am ce sa spun , ce-a fost de spus , s-a spus ...
Dar chiar m-ai dezamagit profund :(Cum sa nu ne descrii si noua ce s-antamplat intre cei doi ?
Si ai scris de miliarde de ori cuvantul "lacrimi" ... Mama , da` de unde atata apa sa planga atatea balti ?
Si ... Se pare ca Sakura "ta" e usuratica ... Inainte a zis ca-i un diavol idiot , si-acum are chip de inger ..?
Cam atat , restul au fost zise . . [nu ca ce-am zis eu e o nautate ...]

Edit:Ce sa ii fac daca plange? :lol: , da sa zicem ca e cam usuratica, dar n-ai vazut/citit inca tot :lol:.Lasa o sa se deshidrateze si o sa moara, care e problema ta?:lol: 
Sus In jos
BerryHD

BerryHD


Mesaje : 166
Data de inscriere : 10/12/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 11:38 am

Mă refer că personajele nu sunt originale, ci inspirate din Naruto.
Sus In jos
http://fantezism.wordpress.com/
Vizitator
Vizitator




Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitimeSam Dec 14, 2013 7:15 am

Si capitolul 2 e foarte frumos dar trebuia sa descrii si punctul culminant=)) astept continuarea^.^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prostitution and Love+16 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love+16   Prostitution and Love+16 Icon_minitime

Sus In jos
 
Prostitution and Love+16
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Super Psycho Love [+16]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoFanFic :: Fan Ficuri :: Fan Ficuri in desfasurare-
Mergi direct la: